Vytvořte si Vaše domácí lázně…

Vytvořte si Vaše domácí lázně…

Žijeme v uspěchané době plné stresu, napětí a shonu. Příjemný rituál domácích lázní se zapálenou svíčkou, vonnou lázní, osvěžující sprchou, masáží, šálkem čaje či jiným hýčkáním napomůže odpoutat se od denních problémů, dosáhnout fyzické a psychické úlevy


Žijeme v uspěchané době plné stresu, napětí a shonu. Příjemný rituál domácích lázní se zapálenou svíčkou, vonnou lázní, osvěžující sprchou, masáží, šálkem čaje či jiným hýčkáním napomůže odpoutat se od denních problémů, dosáhnout fyzické a psychické úlevy a na chvilku si zkrátka odpočinout.

DSC_3033

Právě proto MANUFAKTURA nabízí zákazníkům kosmetiku a doplňky pro vytvoření jedinečné domácí pohody a oázy a tvoří ke každé z řad originální recepty na domácí lázně. Je už jen na Vás, zda-li si vyberete antistresovou, regenerační, romantickou, osvěžující či jinou kůru a alespoň na chvíli se tak vzdálíte všedním starostem a vychutnáte si chvilku relaxace. Tradiční česká kosmetika MANUFAKTURA je inspirována originálními přírodními ingrediencemi. Využívá příznivých účinků piva, vína či karlovarské vřídelní soli. Při vývoji produktů MANUFAKTURA respektuje následující zásady:

DSC_5615_50x50

ČESKOST & TRADICE -  100% česká firma založená roku 1991. Na myšlenku domácích lázní nás přivedla mnohasetletá tradice a světoznámý věhlas lázeňství v Čechách. Využíváme především české přírodní suroviny a v oblasti doplňků maximálně spolupracujeme s českými dodavateli. UNIKÁTNÍ PŘÍRODNÍ SUROVINY -  V kosmetice využíváme příznivých účinků českého piva, moravského vína, karlovarské vřídelní soli, bylin apod. Každá z těchto ingrediencí má své jedinečné vlastnosti, kterými je výjimečná.DSC_5726_50x50 KVALITA NA 1. MÍSTĚ - veškerá kosmetika je dermatologicky testována, využíváme prvotřídní přírodní suroviny, na recepturách spolupracují lázeňští a kosmetičtí odborníci. NABÍZÍME TAKÉ EXTRA ŠETRNÉ ŘADY - bez obsahu sulfátů, ropných produktů, alergenů, barviv... ORIGINÁLNÍ DESIGN – výjimečnou pozornost věnujeme také designu, díky čemuž jsou naše produkty ozdobou každé koupelny a oblíbeným dárkem NETESTUJEME NA ZVÍŘATECH - jsme prvním držitelem mezinárodního certifikátu Human Cosmetics Standard v Čechách. ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ – výroba je šetrná k životnímu prostředí, minimalizujeme množství obalů a příbalových letáků, používáme papírové tašky a sáčky. PODPORA - spolupracujeme s chráněnými dílnami, pravidelně sponzorujeme dobročinné akce.