Skvělé účesy na léto

Skvělé účesy na léto

Pyšníte se hustou hřívou a v létě byste ji nejraději zkrátila? Přinášíme skvělou inspiraci na letní účesy, které jsou nejen jednoduché, ale především slušivé. Vyhrajte si se svými vlasy a vyrazte za zábavou či  na rande pokaždé jinak. 


Cop, culík nebo ohon?

Vyrážíte k vodě, na procházku nebo s kamarádkou do cukrárny? Zapleťte si originální cop ala rybí kost nebo si vyčešte ohon, který po té zapletete podle obrázku. Podle průzkumu bylo zjištěno, že pánové milují, když ženy mění účesy a vypadají tak nevšedně a zajímavě. Dámy, svádějte muže elegantním pletencem, copem nebo vysokým a hladkým culíkem. Pozor, vyšperkujte se letními doplňky.

 

Romantika je na místě aneb nevinný look

Domluvili jste si s tím báječným chlapíkem rande a už se nemůžete dočkat, až se blíže poznáte?  Radost vám ale bere fakt, že nevíte, co si vezmete na sebe a jak zkrotíte vaše vlasy? Pro tentokrát vsaďte na romantické vlny a nenásilné vlasové kreace. Zamilujte se do milých vln, čelenek nebo tzv. falešného culíku ala francouzský cop.

Tip: Letošní léto si žádá slušivé XXL šaty, které podtrhnou vaši postavu.

 

Nedbalá elegance znovu zasahuje!

K vlahým letním večerům se hodí decentní vlny, drdoly, volnější copy nebo dozdobení rafinovanou čelenkou. Neváhejte do účesu zapojit i nespočet pomůcek jako jsou sponky, skřipce, gumičky se zajímavou aplikací nebo příčesky. V létě zapomeňte na fén, žehličku a kulmu. Dost jim dá zabrat sluníčko, slaná voda, ale i chlor
v bazénech. Vsaďte na vyživující masky a séra, po koupání si vždy hřívu umyjte a občas ji spláchněte minerální vodou. Vlasy se budou lesknout.