Když na vás útočí splín: Víme, jak mu dát na frak!

Když na vás útočí splín: Víme, jak mu dát na frak!

Máte poslední dobou náladu pod psa a pomalu a jistě se začínáte sžívat s myšlenkou, že vás opět po roce dostane do spárů nenáviděná podzimní deprese? Ještě není pozdě se jí ubránit a dát ji všeříkající sbohem. Naše tipy vám nejenom pomohou, když na vás dosedl splín, ale poslouží i jako účinná prevence.


 

Nastavte si ve vaší mysl ty správné myšlenky!

Simply yumminess. CoffeeLovers understand that there is nothing like a sweet treat and coffee to get your morning going. ~Me Jasně, podzimní dny jsou mnohdy pošmourné, zakaboněné a sychravé, ale to ještě neznamená, že musejí být nudné a šedivé. Zkuste k podzimu přistupovat optimističtěji, najděte si na něm to hezké, všude poletuje barevné listí, sezóna dýní a sklizně jablek nám nahrává k tomu, aby se domovem linula vůně dýňových chipsů, nebo kynutých koláčů s drobenkou a šťavnatými jablky. Najděte si čas na vaše nejbližší, doplňte fotoalbum o nové momentky z letní dovolené, připište k nim vtipné hlášky, nebo zážitky, co se k nim pojí a především přepněte věčné stížnosti na podzimní nečas a najděte si na něm to dobré. A když se vám zdá, že plusy neexistují, opak je pravdou.  

 

Jděte pouštět draka!

Pokud máte tvůrčího ducha, zaúkolujte o víkendu nejen vašeho muže, ale i dítka a pusťte se do tvoření létajícího draka. Proč byste měli utrácet za toho v obchodě, když můžete strávit báječné odpoledne tím, že si ho vyrobíte. Děti mu přimalují obličej, vy z barevného papíru uvážete pestré mašle a drahý se postará o to, aby tento krasavec opravdu stoupl k nebi a poletoval ve větru. Procházka na blízký kopec vám prospěje, děti se vydovádí a spát budete všichni jako když vás do vody hodí. Podzimní nespavost tak bude v nenávratnu.  

bath with candles...love...:

Odpočívejte, choďte brzy spát a nezapomeňte na pravidelné stravu

V případě, že se budete odbývat nejenom co se týká spánku, ale i jídla, stane se váš organismus náchylnějším. Pro chřipku, nachlazení, virózu, nebo depresi tak budete představovat snadnou kořist. Proto to těmto neduhům pořádně zkomplikujte, jděte spát v tu dobu, abyste na spánek měli nejlépe 8 hodin, jezte pravidelně a pestře. Dětem i sobě můžete koupit bylinný sirup na znásobení odolnosti organismu.  

 

 

Láska, něžnosti a sex

Dlouhé podzimní večery doslova vybízí k tulení se pod peřinou. Přitulte se ke drahému, povězte mu, že vám po celém dni chyběla jeho přítomnost a pomalu se nalaďte na to, co přijde. Líbejte se, zásobujte se doteky a klidně celou milostnou předehru schválně natahujte až do chvíle, kdy se vám muž bude toužebně dobývat do kalhotek.