Vztah na pracovišti, ano či ne?

Vztah s kolegou Do vaší firmy přijde nový krásný kolega. Své práce si velmi vážíte a víte, že vztahy na pracovišti nejsou povoleny. Avšak vzplane milostná touha, potkáte se na firemním večírku, a co čert nechtěl, už v tom lítáte až po uši. Co bude následovat? Dříve č


Vztah s kolegou

Do vaší firmy přijde nový krásný kolega. Své práce si velmi vážíte a víte, že vztahy na pracovišti nejsou povoleny. Avšak vzplane milostná touha, potkáte se na firemním večírku, a co čert nechtěl, už v tom lítáte až po uši. Co bude následovat?

Vztah na pracovišti, ano či ne?

Dříve či později si nedáte pozor a někdo zpozoruje, že mezi vámi přeskočila jistá jiskra, riziko tedy hrozí takové, že nepřejícný kolega či kolegyně poběží za vaším šéfem a problém bude na světě. Může se však také stát, že na váš poměr sice nikdo nepřijde, avšak odrazí se na vaší pracovní morálce.

Čtěte také:Nevídané rekordy ze světa sexu!

Zamilovaná až po uši

Jako každá zamilovaná žena budete sedět a koukat do počítače třeba i hodiny, aniž byste udělala svou práci. Budete si před očima promítat krásné chvíle z předešlého večera a nestihnete tak udělat to co máte. I toho si brzy někdo všimne. V práci neplatí kvantita místo kvality!

Vztah na pracovišti, ano či ne?

Problém také nastane v případě, že milostný poměr ukončíte, ať vy nebo on, vždy bude jedna strana ublížená a dotčená, pak nejspíše vzniknou velmi nepříjemné situace, když se v práci potkáte a časem vás to může donutit ze zaměstnání odejít.

Sex s nadřízeným?

Uveďme si také jiný příklad. Přijdete do nové firmy, například jako sekretářka. Máte sympatického, pohledného šéfa, který je ředitelem společnosti. Hned první týden, kdy jste v novém zaměstnání vám dá jasně najevo, jakých služeb od vás očekává, kromě vaření kávy a vyřizování korespondence. Řeknete si, proč ne, vždyť ten chlap je fešák.

Vztah na pracovišti, ano či ne?

Ale pozor. Opět si toho dříve či později někdo všimne. Nebude záležet na vaší profesionální kvalitě, na práci, kterou odvedete, všichni uvidí už jen chyby, protože budete mít ve všem vždy navrch. Nehledě na to, že až šéfa přestanete bavit, pořídí si nejspíš novou pohlednou sekretářku.

Čtěte také: Sex je dobrý jak pro zdraví, tak pro štíhlost

Hlavně zachovat chladnou hlavu

V České republice vyhledává sex či vztah na pracovišti velké procento zaměstnanců. Některé společnosti tyto lásky tolerují, jiné naopak již do smlouvy dávají dodatek o zákazu vztahů na pracovišti. Pokud se i vám podobná situace přihodí, berte vše co nejvíce s chladnou hlavou a dopředu si promyslete, o co stojíte víc, o zaměstnání nebo o vztah?

Text: Jana Čechová