Plavky, které umí zázraky

Plavky, které umí zázraky


Případě, že se vydáte na nakupy s cílem, pořídit si sexy plavečky, pečlivě vybírejte! Podle typu postavy a podle povahy. Nejčastěji sužujínás, ženy, následující problémy...

1.Povislá, větší prsa

Právě kvůli tomuto typu postavy začali výrobci vkládat do horního dílu plavek vycpávky a kostice. Plavky dobře sedí a vycpávka vám opticky přidá někdy i dvě čísla. Pokud si navíc vyberete plavky s výrazným vzorem, nemůže se vám stát, že vás někdo přehlédne. Dobré je, pokud mají i široká ramínka aby se vám nezarezávala do kůže. Nepůsobí to velmi esteticky.

 

2. Krátké nohy

Stát vedle Karoliny Kurkové by ve vašem případě znamenalo to, že vaše nohy budou končit zhruba v místech, kde ona má kolena. Ale to rozhodně není důvod, abyste se vyhýbali plážím. Kupte si plavky s tenoučký tkaničkami, které umístíte vysoko nad bod kde končí stehna. Pokud budou mít navíc svislé pásky, hned můžete zahodit všechny své mindráky.

 

3. Malá prsa

Dodajte ňadrům plnější vzhled pomocí gelových vycpávek a například příčných pruhů nebo výrazných vzorů. Využijte volánky, švy nebo tvarující košíčky, které vytvoří lepší křivky.

 

4. Větší zadeček

Vyzkoušejte některou z tajných a osvědčených taktik odvracejících pozornost od nežádoucích partií.  Nápadný, neobyčejný detail v horní části plavek na sebe stáhne pozornost. Barevný pruh, našitá ozdoba či výšivka nedovolí očím sklouznout na vypouklejší bříško nebo zadeček. Větší kalhotky nebo kalhotky s nohavičkou, zajímavý pásek se sponou - to je to pravé, co byste měli hledat na pultech obchodů...

 

5. Kulatější tvary

Vsaďte na jednoduchost ve střihu i barvě. Tělo opticky zeštíhlí vertikální proužky či jiné vzory, jež vaši postavu podélně rozdělí.Pokud zrovna neholdujete jednodílným plavkám, pak volte perfektní střih a podprsenky bez vycpávek.Plavky z pevnějších materiálů a vnitřní prsní podpory pracují pro vás. Dobře řešená ramínka, nejlépe posuvná, se vám nebudou nepříjemně zařezávat.

 

6. Absance pasu

Nevýrazný pas zamaskujete pomocí pruhu na bocích nebo nízkých kalhotek se zajímavými detaily.Pokud máte pocit, že vaše plavky odkrývají víc, než byste si přála, zkuste zkombinovat tílko s šortkami a s delšími nohavičkami.Zdůrazněte horní polovinu těla - vzory nebo nápisy umístěné v oblasti hrudníku odvedou pozornost od nejširší části těla.

 

7. Pro bledulky

Jestlže jste od přírody velmi světlý typ, rozhodně se vyhněte černé, která způsobí ještě větší kontrast s bledou pletí. Nevhodná je i sněhově bílá, která z vás udělá ještě větší bleduli. K vám se hodí jemné pastelové tóny, vděčné jsou i všechny odstíny modré.

 

 

 

 

Text: Ela Procházková