Monika Bagárová se převlékla za princeznu

Monika si pohádkovou romantiku něžné písničky s názvem Ve dvou užila nejen v nahrávacím studiu. Natáčí se také videoklip, a tak se Monika na chvíli proměnila v princeznu a oblékla rokokové kostýmy, navržené pro roli princezny Štěpánky, kterou v pohádce Čertova nevěsta


Monika si pohádkovou romantiku něžné písničky s názvem Ve dvou užila nejen v nahrávacím studiu. Natáčí se také videoklip, a tak se Monika na chvíli proměnila v princeznu a oblékla rokokové kostýmy, navržené pro roli princezny Štěpánky, kterou v pohádce Čertova nevěsta ztvární studentka DAMU herečka Eva Josefíková. Jak se to Monice Bagárové líbilo? „Moc jsem se na natáčení těšila a v šatech se opravdu cítím jako princezna,“ svěřila se při zkoušce. Inu, která mladá dívka by si ráda alespoň na chvíli neochutnala, jaké to je být princeznou, o kterou pečují nejlepší návrháři, švadleny, kadeřníci a mistři make-upu.

Čertovu nevěstu natočil Zdeněk Troška, o kostýmy se postaral kostýmní výtvarník Národního divadla a Státní opery Praha Josef Jelínek, o vizáž herců přední umělecký maskér Bobo Sobotka, s kterým Troška spolupracuje už přes třicet let. Máme se tedy určitě na co těšit. Pohádka vznikla na motivy klasiky od Boženy Němcové, věčné inspiraci filmařů, která nikdy nezklame. Partnerem Evy Josefíkové je kolega z DAMU Václav Šanda, vedle mladé dvojice ovšem uvidíme celou řadu herců zvučných jmen: Sabinu Laurinovou, Františka Němce, Davida Suchařípu, Báru Munzarovou nebo Janu Andresíkovou.

Text: gk

Foto: Čertova nevěsta, s.r.o.