Čtyři zlozvyky mužů a žen, které nás rozčilují nejvíce

Čtyři zlozvyky mužů a žen, které nás rozčilují nejvíce

O zlozvycích mužů i žen toho bylo již napsáno nespočet. Udělali jsme průzkum a zjistili, které zlozvyky patří mezi nejfrekventovanější a nejméně oblíbené… 


 

Můžete svého partnera či partnerku milovat sebevíc, avšak jsou některé vlastnosti, které nám dala příroda do vínku, a které mohou váš protějšek pěkně rozčilovat. Které čtyři vlastnosti mužů a žen patří na první příčky žebříčku nejmenší popularity?

 

ZLOZVYKY MUŽŮ

Záchodové prkénko

Nejenom, že ho muži nechávají věčně zvednuté, ale občas ho nezvednou vůbec a tak na něm nacházíme kapky moči i chloupky. Ostatně chlupy a vousy věčně zůstávají i po holení v umyvadle a ve vaně. A to většina žen vskutku nesnáší.

Ponožky všude, kam se podíváš

Vysvléknout a nechat ladem. A to neplatí jen o ponožkách, muži to zvládají i s tričky, kalhotami a trenýrkami.

Kritika za volantem

Ať už řídíte sebelíp, jakmile vedle vás sedí vaše polovička, dost často vás za něco kritizuje, radí, peskuje, upomíná a komanduje. Má tuto vlastnost i váš muž? Pak bude nejlepší jezdit každý zvlášť a zachovat si tak pevné nervy.

Nehty na stole

Po pedikúře muži umí zanechat ostříhané nehty na stole. A věřte pánové, že to není žádná chuťovka…

 

ŽENSKÉ ZLOZVYKY

Nákupy

Jistě sama sebe občas přistihnete, že nemáte co na sebe a musíte jít nutně nakupovat. A to i přesto, že vaše skříň přetéká oblečením a váš muž při této větě kroutí očima. Ano, ano, muži tuto větu doslova „milují“.

Úklid

Milujete úklid? Na tom není až tak nic špatného, pokud tím neomezujete druhou osobu. A tímto pocitem občas trpí muži. Peskování za každý drobeček či odloženou ponožku je mnohdy poslední kapkou trpělivosti.

Pomlouvání

Pro vás je to klasické „zdrbnutí s kámoškou“, zatímco chlap to vnímá jako neustálé pomlouvání druhých. Ne každý muž pochopí, že si ženy občas potřebují vyměnit názory typu, kdo, kde, s kým a kdy…

Frfňání

Jsem tlustá… Ty šaty mi nesluší… Máš mě vůbec rád? Stěžování si sama na sebe nedonutí vašeho partnera, aby vám zalichotil, naopak ho spíš otrávíte.