Dopřejte si péči, která vám umaže roky

Dopřejte si péči, která vám umaže roky

Máte pocit, že vrásky si na vás (s)prostě zasedly, i když byste  jejich plný počet na svůj věk nehádala? Netrapte se a zkuste je vyzmizíkovat. Místo sakra drahých krémů zkuste aplikovat naše rady a věřte, že pohled do zrcadla vám vykouzlí úsměv. Hydratace je zásadní Ab


Máte pocit, že vrásky si na vás (s)prostě zasedly, i když byste  jejich plný počet na svůj věk nehádala? Netrapte se a zkuste je vyzmizíkovat. Místo sakra drahých krémů zkuste aplikovat naše rady a věřte, že pohled do zrcadla vám vykouzlí úsměv.

Hydratace je zásadní

Aby vaše pokožka  působila mladistvě, byla vypnutá a na pohled svěží, natáhněte se po sklenici  vody bez cukru a v tom nejlepším případě také bez bublinek. Pokud na doplnění tekutin pravidelně zapomínáte, neváhejte si v Google Play stáhnout aplikaci, která vám podle vašeho osobního nastavení vyhodnotí, kolik musíte vypít tekutin vzhledem k vaší tělesné hmotnosti a navíc vám připomene, kdy je nejideálnější čas pozvednout skleničku k ústům. Míříte do práce a trávíte čas v MHD? Nezapomínejte si s sebou v kabelce nosit láhev vody. Na léto si ji vyšperkujte citrónovou trávou, mátou a kousky lahodného a šťavnatého ovoce. Na svačinku si dopřejte ovocné smoothie, nebo třeba vodní meloun, který dokonale zavodní.

Típněte cigarety a řekněte ne alkoholu

Alkohol stejně jako  cigarety organismus zatěžují a navíc ho okrádají o cenné tekutiny, které  vesměs přijímáme v nedostatečném množství. Pokud těmto nekalostem holdujete poměrně často, tak dříve či později bude jejich příjem na stavu vaší pokožky zřejmý.

Nenahraditelný pohyb

Je úplně jedno, zda se rozhodnete pro aerobik, zapíšete se na kurz jógy, nebo latinskoamerických tanců či snad propadnete plavání na plné čáře. Díky pohybové aktivitě dostanou sice kalorie na frak, avšak buňky získají mnohem více kyslíku, pokožka se prokrví a také se s ohledem na pravidelnost zpevní a zjemní. Tip: Chystáte se na dovolenou na jih? Tak pak spojte příjemné s užitečným a pobyt ve fitness centru nahraďte plaváním v moři. Mořské vlny skvěle nadnáší, odpočine si jak vaše páteř, klouby, tak také ňadra, kterým sice napomáháte k pěstěnému vzhledu, avšak nemusejí vám hopsat ve sportovní podprsence jako o závod.

Zamávejte kilům navíc

Nosíte si s sebou závaží v podobě nadbytečných kilogramů? Tak pak je s pomocí zdravé stravy zredukujte. Jedině tak nedorazí obávaný JOJO efekt. A pokožka bude bez strií.

Berte život optimisticky

Smějte se na celé kolo, neřešte to, co nemůžete vyřešit a berte život víc s nadhledem. Že to není zrovna lehké řešení? To možná není, ale rozhodně stojí za to.

Péče je rozhodně potřebná

Rituál spojený s odlíčením považujte za jednoduše zásadní.  Po poctivé očistě (ráno i večer) si najděte čas na masáž obličeje a nanesení pleťového krému nebo báze. Na začátku dne je ideální denní lehký krém, popřípadě ten BB. Na sklonku dne vsaďte na noční, který má v popisu práce více hydratovat a pokožka bude pod jeho vrstvou regenerovat. Dvakrát do týdne používejte pleťovou masku a pokožku před tím obruste částečky peelingu.

Hromada tipů, co vám přijde vhod

S kávou a černým čajem to nijak významně nepřehánějte. Opatrně také se sluníčkem. Chraňte se před jeho nenechavými paprsky opalovací kosmetikou. Kupujte si také make-up s faktorem proti slunci. Vitamín E je váš spojenec. Mírní řádění volných radikálů, posiluje zdraví i krásu. Neváhejte konzumovat potraviny, které ovlivňují produkci kolagenu.