Tropická pohádka: Tyto země vás nadchnou nejen svými plážemi!

Tropická pohádka: Tyto země vás nadchnou nejen svými plážemi!

OPUSŤTE SVOJI KOMFORTNÍ ZÓNU A ROZHODNĚTE SE OBJEVOVAT SVĚT, PROTOŽE JE SKUTEČNĚ CO VIDĚT. PLÁŽE S BĚLOSKVOUCÍM PÍSKEM, ŠEVELENÍ PALEM, BOŽSKÉ ZÁPADY SLUNCE ZA HLADINOU MOŘÍ ČI OCEÁNŮ A TEN POCIT, ŽE JSTE TAK DALEKO OD DOMOVA JE K NEZAPLACENÍ. VYMALUJTE SI EXOTICKÝMI BARVAMI VŠEDNÍ DNY A PROMĚŇTE JE NA TY, NA KTERÉ JEN TAK NEZAPOMENETE.


 

Pulzující Mexiko, mayské památky, chilli a božský Tulum

Když se řekne Mexiko, mnohým ihned naskočí božské pláže v Cancúnu, hned několik odstínů tyrkysu,  mayská civilizace, sombrera, panák pikantní tequilly a oblíbený ostrov žen zvaný jako Isla Mujeres.  Pokud vás hlas srdce zavede až sem, tak nějak povinně se musíte vydat směr Tulum, kde se mayské pyramida zkoušená zubem času tyčí na útesu, pod kterým šplouchá Karibik.


Dominikánská republika:  Kolumbus to tady miloval

Kryštof Kolumbus toho viděl víc než dost a přesto všechno mu Dominikánská republika, rozkládající se na ostrovu Hispaniola, doslova a do písmene učarovala. A tak vás možná nepřekvapí ani fakt, že místní pláže se honosí přívlastkem jako ty nejkrásnější. Navíc jsou zapsány na seznamu Unesco. Za těmi nejkouzelnějšími se vydejte směr Punta Cana či Bayahibe. A z ostrůvků, na které se podnikají výlety, si vyberte čarokrásnou Saonu
a turisty milovaný ostrůvek jménem Bacardi.


Filipínské skvosty musíte vidět

Čarokrásné pláže beroucí dech, fantastické laguny, rýžová políčka, tropické pralesy, milí a srdeční lidé. Filipíny se rozkládají na neskutečných 7 107 větších či menších ostrůvků a mezi ty nejoblíbenější z pohledu zvídavých turistů patří Bohol, Coron, Palawan a Borocay.


Maledivy volají...

Tyto ostrovní korálky jsou pro své pláže proslulé, za ten nejkrásnější však platí ten s názvem Baa atol.
Na ty božské panoramata se však nebudete moci vynadívat.


Zanzibar jako rajská záležitost

Pokud se však nechcete nudit a rádi byste taky něco prožili a přitom se pokochali barvami Indického oceánu, neváhejte zamířit na fantastický ostrov pod rovníkem, kde se narodil sám Freddie Mercury. Zanzibar se vám bude maximálně zamlouvat, tak pokud váháte, tak neváhejte a leťte.