5 tipů jak se zbavit vrásek na krku

5 tipů jak se zbavit vrásek na krku

Na tváři se dá dokonalým make-upem leccos zamaskovat. Ale už pár centimetrů pod bradou ochablá kůže a zrádné vrásky napoví, že je vám o něco víc let, než se původně zdálo.  


Nová metoda anti-aging medicíny, Plazmaterapie, si naštěstí umí poradit i s tak problematickou oblastí, jakou je krk a dekolt.

Stárnutí kůže je přirozený proces

Kůže se s věkem ztenčuje, ztrácí pružnost, snižuje se množství elastinu a kolagenu v pokožce, objevuje se pigmentace. První známky stárnutí jsou bohužel nejdříve vidět v oblastech, které jsou stále na očích - na krku
a dekoltu. Pokožka je zde tenká a jemná, obsahuje minimum potních žláz. Během dne je neustále namáhaná
a vystavená napospas nečistotám z ovzduší. Na krku se proto rychle projeví všechny naše hříchy - nadměrné slunění, špatná životospráva i nedostatek pohybu či spánku. Péče běžnými kosmetickými přípravky často nestačí k tomu, aby udržela krk a dekolt ve formě.

 

OMLAZENÍ VLASTNÍ KRVÍ. NENÍ NIC PŘIROZENĚJŠÍHO

Plazmaterapie, je jedinečná metoda aplikace speciálně upravené vlastní krevní plazmy, která pomáhá regenerovat kožní buňky. Přirozenou cestou tak dochází k oživení a regeneraci kožních buněk, vyhlazení vrásek, podpoře produkce kolagenu v těle nebo k revitalizaci vlasových kořínků.

Speciálně připravená plazma je obohacena o další růstové faktory a hojivé enzymy. Krevní plazma umožňuje přirozeným, velmi šetrným a bezpečným způsobem proces revitalizace a omlazení nejen kůže a podkoží. 

Hlavními stimulátory pro růst buněk kůže se tak stávají vlastní aplikované části, růstové faktory, krevních destiček. Ty také aktivují kmenové buňky v místě, kam plazmu aplikujeme. Ošetřeni je vhodné pro klienty
s velmi citlivou pokožkou i alergiky.

Kam na toto ošetření zajít?

Naše redakce doporučuje kliniku www.artmedica.cz

 

 

5 preventivních kroků pro krk bez vrásek

1. Pečlivé čistění. Pokožka na krku je po celý den vystavena ataku nečistot a škodlivin. Při ranní a večerní očistě pleti proto nekončete na bradě, ale pokračujte pečlivě až dolů k dekoltu.
2. Pravidelné krémování. Další důležitou součástí každodenní péče je nanášení krému. V této části těla je pokožka tenčí a jemnější než jinde, proto potřebuje pravidelný dopink a výživu. Kromě krému jí občas dopřejte
o stupeň lepší péči v podobě séra.
3. Správný směr. Nevhodným nanášením krému můžete napáchat víc škody než užitku. Pro maximální efekt postupujte vždy střídavě plochou obou rukou zdola nahoru k hraně čelisti, nikdy ne obráceně. Rozhodně se nedoporučuje kůži v této oblasti hrubě třít či roztahovat do stran.
4. Hlavu vzhůru! Stejně jako v oblasti dekoltu, tak i na krku si můžete způsobit zbytečné vrásky špatným držením těla. Předcházet problémům je vždy lepší, proto zlaté pravidlo zní - za každé okolnosti se držte pěkně vzpřímeně s hlavou vzhůru.
5. Cvičení pro zpevnění. Domácí posilování horní části krku nezabere příliš času a můžete ho provádět kdekoli. Naznačte hluboké zívnutí, ale držte přitom ústa zavřená. Soustřeďte se na zatnutí všech svalů.