Zaměřte se v životě na to, co za to opravdu stojí!

Zaměřte se v životě na to, co za to opravdu stojí!

Ze srdce si přejete, aby letošní rok byl ve všech směrech zdařilý až na půdu? Jenomže jen si přát mnohdy nestačí, musíte k tomu chtění i něco přidat. Nespoléhejte na náhodu, neseďte s rukama v klíně a udělejte si vlastní iniciativou rok 2018 skutečně báječným. Vz


Ze srdce si přejete, aby letošní rok byl ve všech směrech zdařilý až na půdu? Jenomže jen si přát mnohdy nestačí, musíte k tomu chtění i něco přidat. Nespoléhejte na náhodu, neseďte s rukama v klíně a udělejte si vlastní iniciativou rok 2018 skutečně báječným.

Vztah, co jen tak něco nepoloží

Vykašlete se na všechny týpky, co vás nahánějí jenom pro trochu toho sexu a jinak o nich nevíte ani ťuk. Tyto cizopasníky prostě odstřihněte a chtějte si vyhradit čas pro mužského, co za to stojí. Mějte oči na stopkách, zkuste si vyjít i s tím, kdo není prvoplánově váš typ a celkově o vašem stylu randění a jednáním s muži pouvažujte. Muži si intimitu k ženě mimo jiné budují právě přes postele, ale jenom na tom z pochopitelných důvodu základy vaší lásky nestavte. Chtějte se poznávat, prožívejte spolu ty obyčejné věci, smějte se a vězte, že takhle to bude jedině v pořádku.

Práce, co vás baví, nebo vás zabezpečí

Co si budeme povídat ne každý má to štěstí dělat práci, co je jeho koníčkem. Rozhodně by tomu tak v nejlepším případě být mělo, ale pokud se vám to nepoštěstilo, nemějte výčitky si najít tu práci, co vás a vaši rodinu spolehlivě zabezpečí. Když si dáme ruku na srdce, tak stejně do práce všichni chodí především pro výplatu. Tak ať stojí za to. Pokud jste však dokázala prokombinovat jedno s druhým, dosáhla jste maxima.

Kdy začít hnízdit? Neptejte se druhých, ptejte se sebe!

Každému z nás biologické hodiny tikají jinak. Někdo má děti už v mládí, jiný až s příchodem třicítky. Ani jeden aspekt není špatným, proto naslouchejte svým pocitům a ten už vás navede, abyste byla přesně tam, kde chcete být. Dost často se s rodiči, bratrem, nebo švagrovou zbytečně pohádáte a pak spolu půl roku nemluvíte? Má vůbec význam vést tyto žabomyší války? Pokud jsou to malichernosti, mávněte nad tím rukou a raději počítejte do deseti, než se pohádáte. V případě, že se ale jedná o velké důvody, jednejte. Je to sice rodina, ale i tak není řešení dělat mrtvého brouka.

A co chcete vy?

Pořád se ohlížíte na druhé a na sebe s pocitem radosti tak nějak šetříte? Děláte chybu. Každý z nás totiž ke své existenci nutně potřebuje dělat to, co chce a činit to, co mu spustí radost. Ten, kdo to nedělá, pak má nakročeno k zjištění, že ten život je skutečně nemastný, neslaný. A to skutečně chcete?

Cestování

Možná vám druzí nakukali, že je to zbytečné, stojí to spoustu peněz a není to bezpečné a spoustu dalších. Sami to možná tak cítí, protože nemají odvahu, nebo jsou pohodlní. Vy ale nebuďte jimi, buďte sami sebou. Život se sice zdá být dlouhým, ale když na věc přijde uteče strašně rychle.

Zaměřeno na vás

Zajímejte se o své pocity, nenechávejte jen tak něco náhodě, vzdělávejte se, když se vám něco nezdá, ozvěte se, nebo se rovnou zeptejte. Vy hrajete hlavní roli ve vašem příběhu, tak ať rozhodně není tou vedlejší.