Letošní Velikonoce ve znamení krásně prostřeného stolu

Letošní Velikonoce ve znamení krásně prostřeného stolu

Přichází jaro a Velikonoce

Pečení a výzdoba

Slavnostní pečení, zdobení a drobné dárky – právě teď se vše točí kolem velikonočních svátků. Svěží barvy a pestré květiny dodají slavnostní tabuli nádech jara. Také velikonoční zajíček má na slavnostní tabuli své místo ať už jako sladká dekorace nebo jarní motiv na doplňcích. Kolekci „Přichází jako a Velikonoce“ najdete v síti obchodů Tchibo a prodejních místech Tchibo v obchodních řetězcích od 12. března, v e-shopu www.tchibo.cz již od úterý 6. března 2018.


 

Běhoun na stůl
Běhoun je ze 100% bavlny. Jeho potisk je ve vzhledu akvarelové malby. Rozměry běhounu jsou 180 x 40 cm. Předběžná cena 249 Kč.


Dezertní talíře s okrajem z pravého zlata, 4 ks
Pravé zlato jako originální detail. Talíře jsou z porcelánu a průměr každého je 16 cm. Předběžná cena za sadu 599 Kč.


Talíře, 2 ks
Talíře s jarním motivem květin. Talíře jsou z porcelánu a průměr každého je 20 cm. Jsou vhodné do myčky, mikrovlnné trouby i běžné trouby do teploty 180 °C. Předběžná cena za sadu 399 Kč.


Maxihrnek
Maxihrnek s jarním motivem. Je z porcelánu a jeho průměr je 10 cm, výška 11 cm a objem 500 ml. Hrnek lze dát do myčky i mikrovlnné trouby. Předběžná cena 249 Kč.


Misky, 2 ks
Misky ladí s dalším nádobím s jarními motivy. Jsou z porcelánu a průměr každé misky je 14,5 cm. Jsou vhodné do myčky i mikrovlnné trouby. Předběžná cena za sadu 399 Kč.


Ubrus
Ubrus je ze 100% bavlny. Jeho potisk je ve vzhledu akvarelové malby. Rozměry ubrusu jsou 150 x 275 cm,
je vhodný na obdélníkový stůl pro až 10 osob. Předběžná cena 649 Kč.

Prostírání, 4 ks
Prostírání je ze 100% bavlny. Má dvouvrstvé zpracování – z jedné strany je s potiskem ve vzhledu akvarelové malby a druhá strana je bílá. Rozměry prostírání jsou 33 x 48 cm. Předběžná cena za sadu 249 Kč.


Taštičky na velikonoční vajíčka, 2 ks
Dekorace i praktický košíček. Taštičky jsou vysoké 12 cm. V balení jsou dvě v podobě velikonočního zajíčka v různém barevném provedení. Předběžná cena za sadu 179 Kč.


Utěrky, 3 ks
Utěrky jsou ze 100% bavlny. Jsou savé a každá má jiné barevné provedení. Rozměry utěrek jsou 50 x 70 cm. Předběžná cena za sadu 299 Kč.


Kolotoč na muffiny
Krásná prezentace dezertu. Kolotoč je na 12 muffinů a lze jej rozložit a úsporně uložit. Je z kovu s povrchovou úpravou práškovou barvou. Jeho výška je 31 cm, šířka 30 cm. Předběžná cena 499 Kč.

 

 

 

 

Doplňující informace o firmě

Tchibo je jedním z největších výrobců kávy na světě a je vedoucí firmou na trhu pražené kávy na mnoha evropských trzích včetně České republiky. V ČR také zaujímá přední pozici na trhu kávového občerstvení a je rovněž jedním z největších mezinárodně působících maloobchodních prodejců. Své výrobky nabízí prostřednictvím vícekanálového distribučního systému, který tvoří síť kamenných prodejen Tchibo, internetový obchod a síť prodejních míst ve vybraných prodejnách obchodních řetězců.

 

Více na www.tchibo.cz