Když spa a wellnes, tak v luxusních prostorách hotel InterContinental

Když spa a wellnes, tak v luxusních prostorách hotel InterContinental


Luxusní fitness W. Fitness and Spa od října v Praze

V Praze v prostorách hotelu InterContinental se otevřelo fitness centrum W. Fitness and Spa, které splní nároky i těm nejnáročnějším klientům.


 

Za jeho vybudováním stojí jeden z nejznámějších světových kulturistů Ulf Bengtsson. Ten v minulých letech vybudoval i světoznámou síť fitness center World Class. Nyní buduje síť W. Fitness and Spa

Oficiální opening fitness centra se uskuteční 18. 10. 2018, do této doby je fitness centrum otevřené jen pro klienty hotelu InterContinental a vybranou klientelu z řad olympijských sportovců, např. sem chodí trénovat dvojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká.

A co dělá fitness centrum tak jedinečné? Jedná se o místo, kde jsou nejen prvotřídní stroje a příjemné prostředí, ale zejména tu najdete profesionální trenéry, kteří se o vás skvěle postarají a poradí vám. Jedním z nich je například Vladimír Korbel, který patří mezi špičkové české trenéry.
Pokud preferujete venkovní trénink, tak i k tomu je W. Fitness and Spa uzpůsobeno – lze si zacvičit na venkovní zahradě.

 

 

Nicméně ve W. Fitness and Spa nemusíte pouze cvičit, jak napovídá druhý název, lze tu zažít i příjemný odpočinek a relax. Můžete si dopřát masáž, zaplavat si ve vyhřátém bazénu se slanou vodou nebo vyzkoušet lekci jógy.

Cena ročního členství s využitím širokého spektra nabídky W. Fitness and Spa vyjde na 30 000 Kč, jednorázový vstup pak na 1000 Kč.

 

Více informací se dozvíte na webu https://www.wfitnessspa.com/ nebo Facebooku https://www.facebook.com/wfitnessspa/.