Vyhrajte NOVINKU od Fann Parfumerie

Vyhrajte NOVINKU od Fann Parfumerie

Fann Parfumerie uvádí exluzivní novinku letošního jara Španělská značka Armand Basi byla založena v roce 1987. Její zakladatel Armand Basi (1924 – 2009) se celý svůj život věnoval navrhování i šití. Jako výrobce módního oblečení a doplňků proslul moderním stylem kombinovaným s vtipem, překvapením a ikonickými, občas i provokativními nápady.  

Polibky mohou být přátelské, vášnivé, něžné, mohou se při nich jen letmo setkat rty nebo mohou být naopak hluboce smyslné. Při polibku spálíme od 2 do 6 kalorií za minutu, pracuje při něm 34 obličejových svalů a 112 dalších svalů celého těla. Podle irského výzkumu 80 % párů naklání při polibku tvář doprava. O polibcích dál
i víme spoustu zajímavostí, třeba kolik času z našeho života strávíme líbáním – průměrně je to 1.209.600 sekund, což znamená 336 hodin či 14 dnů. Docela příjemně ubíhající čas, nemyslíte?

Právě pod dojmem výše zmíněných informací vznikla vůně Scent of Kiss značky Amand Basi, která má nemalý cíl zachytit podstatu polibku vůní otevírající pomyslné brány nebes i pekla zároveň. Symbolicky je pak uložena do flakónu ve tvaru rtěnky – objektu svádění, ženskosti a krásy.

 

Vůně

Originální kompozice šťavnatě ovocných a nádherně květinových tónů Scent of Kiss nechává naplno rozkvést svůdnost mladé ženy, která si ji zvolí.

Jejímu autorovi Oliveru Pescheuxovi se podařilo sestavit jednoduchou, a přitom rafinovaně svůdnou vůni otevírající se lákavým koktejlem jablka, jahody, grapefruitu a hrušky, po kterém následuje pestrá kytice uvitá z růží, jasmínu a rozkvetlých snítek pomerančovníků a broskvoní. V závěru se naplno rozvíjí dvojí tvář svůdnosti v podobě pačuli a santálu zjemněných vanilkou a cedrem.

Flakón

Co může být svůdnějšího, než krásné rty ozdobené smyslným odstínem? Proto není divu, že i flakón k Scent of Kiss má něco společného s líbáním a svým tvarem připomíná neodolatelnou rtěnku. Leské válcovité tělo stojí na základně simulující důmyslný otevírací mechanismus rtěnky. Název vůně je proveden v provokativní rudé, stejně jako uzávěr ve tvaru vlastní rtěnky. Na základně se pak skví reliéfně název značky Armand Basi. Krabička opakuje barevné černo-rudé ladění střídající se na protilehlých stranách, přičemž z černé vystupují vertikálně zářivě rudé litery Scent of Kiss.

Kampaň

Před zrcadlem stojí rudá rtěnka, která na první pohled připomíná jakýkoliv luxusní kosmetický „kousek“. Stačí však rychlý pohled do zrcadla, aby nám odhalila svou skutečnou „tvář“ – uzávěr odlétá a za ním následuje jemná sprška neodolatelně ženské vůně – Scent of Kiss.

 

Na výherce čeká tato jarní novinka, sladká vůně Scent of Kiss  

 

ARMAND BASI SCENT OF KISS EdT 50ml za 599 Kč

 

 

K DOSTÁNÍ EXKLUZIVNĚ VE FANN PARFUMERIÍCH, Více také  na WWW.FANN.CZ

 

 

Rozhovor s autorem vůně naleznete zde

 

 

Výherce:
J. Harcubová, V. Šilhová