Vaše pokožka cítí, reaguje, přizpůsobuje se a komunikuje

Vaše pokožka cítí, reaguje, přizpůsobuje se a komunikuje

Naše stravovací návyky, kvalita životního prostředí, ve kterém se pohybujeme, ale třeba také určité fáze našeho života ovlivňují celou řadu mechanismů, které řídí změny ve vzhledu a stavu naší kůže. Tyto změny jsou fyziologické a často dočasné, i tak ale mohou zapříčinit nežádoucí klinické projevy. 


Například produkce kožního mazu je žádoucí proces, který má za úkol pokožku chránit. V případě, kdy je ale narušená přirozená rovnováha, produkce mazu se zvyšuje a mohou se objevit pupínky a nedokonalosti.
Ke znovu nabytí krásného, zdravého a zářivého vzhledu můžeme své pokožce pomoci díky správně zvolené specifické péči.

Obvyklými faktory, které podmiňují fungování a vzhled pleti, jsou mimo jiné nevhodná strava, únava, stres, hormonální nerovnováha
a také nevhodný výběr pleťové kosmetiky. Všechny tyto vlivy způsobují nadbytečnou tvorbu kožního mazu, která následně narušuje správnou obnovu pokožky a zapříčiňuje vznik černých teček. Místy dochází i k lokálním zánětům projevujícím se drobnými nedokonalostmi a zarudnutím.

PRÁŠEK Z LISTŮ ROJOVNÍKU GRÓNSKÉHO

Vědci v laboratořích Yves Rocher se vydali až do kanadské tajgy, kde objevili rostlinu s jedinečnou schopností udržovat v oblasti svého výskytu přirozenou rovnováhu v půdě – rojovník grónský. Prášek z listů této rostliny využívaný v produktech Sebo Végétal & Sebo Pure Végétal má cílené účinky na mastnou pleť: ZMATŇUJE
a REGULUJE tvorbu kožního mazu, VYHLAZUJE nerovnosti pleti a zmírňuje její zrnitost a zároveň CHRÁNÍ před nedokonalostmi tím, že zmírňuje záněty a brání oxidaci kožního mazu.

Inovovaná řada SEBO VÉGÉTAL je určená pro smíšený až masný typ pleti, lesknoucí se pleť s nepravidelnou strukturou, viditelně rozšířenými póry a černými tečkami.

Řada SEBO PURE VÉGÉTAL obsahuje kromě prášku z rojovníku grónského také kyselinu salicylovou přírodního původu, která je vhodná pro zmírnění nedokonalostí, jakými jsou pupínky a jizvičky po akné.

 

Co jsme pro vás vybrali?

ČISTICÍ GEL
Svěží nemastná textura obsahující více než 96 % složek přírodního původu čistí a zbavuje pleť nadbytečného kožního mazu a jemně odstraňuje nečistoty a zbytky líčení.
Pořídíte v menším a větším balení 125 ml a 390 ml za cenu 249 Kč a 319 Kč.

 Čisticí micelární voda
Micelární voda je dermatologicky a oftalmologicky testovaná a obsahuje více než 97 % složek přírodního původu. Účinně, ale přitom jemně, zbavuje pleť nečistot a zbytků líčení. Výsledkem je odlíčená, vyčištěná
a zmatněná pleť.
Pořídíte v menším a větším balení 200 ml a 390 ml za cenu 229 Kč a 319 Kč.

 Čisticí maska s aktivním uhlím
Pleťová maska s obsahem rostlinného uhlí a detoxikačními schopnostmi absorbuje nadbytek kožního mazu, čistí póry a zbavuje pleť nečistot a černých teček. Nanášejte 1 – 2krát týdně tenkou vrstvu na celý obličej nebo jen na T-zónu poté, co jste pleť vyčistili. Po pěti minutách důkladně opláchněte a pleť hydratujte.
Pořídíte v balení 75 ml za cenu 269 Kč.

Další produkty najdete na www.yves-rocher.cz