Čím obdarovat domácí mazlíčky? Přinášíme dokonalé tipy na dárky

Čím obdarovat domácí mazlíčky? Přinášíme dokonalé tipy na dárky


Hledáte pro svého čtyřnohého miláčka jedinečný dárek pod vánoční stromeček? Nebo jen přemýšlíte, jak mu přilepšit o svátcích, aniž by utrpěl jeho žaludek? Právě pro tyto příležitosti připravila značka Fitmin jedinečné balíčky pro kočky a psy, jejichž součástí jsou ručně vyráběné pochoutky Fitmin Purity Snax z těch nejlepších surovin.


 

Pro kočičku

Vánoční balíček Fitmin pro kočky je plný dobrot a rozmanitých produktů. Základ tvoří superprémiové grain free krmivo s čerstvým masem Fitmin Purity Delicious. A jak už název napovídá, granule jsou určené pro mlsné kočky. Dále v balíčku naleznete vynikající přírodní masové pochoutky Purity Snax, které jsou vyráběny ručně na statku v podhůří Orlických hor pomalým sušením. Kromě kvalitního masa obsahují bylinky, řasu Kelpu, Chlorellu, nebo přídavky na podporu kloubní výživy.

Kočky, které dávají přednost mokrému krmivu, potěší dvě masové kapsičky (kuřecí a lososová), které obsahují až 82 % masa, a masová vanička Fitmin For Life. Součástí balíčku je i roztomilá jutová myška s peříčkem na ocásku. To vše je balené v dárkové krabici se stuhou a vánoční kartičkou, kam můžete napsat věnování nebo jméno vašeho mazlíčka… a pak už jen stačí dárek položit pod vánoční stromeček. Pořídíte za 390 Kč.

K zakoupení na Fitmin.cz.

 

Pro pejska

Dárková kolekce pochoutek Fitmin je dokonalý dárek pro psí labužníky, kteří milují poctivé masové pochoutky. Obsahuje všechny typy pochoutek Fitmin dog Purity Snax, které jsou přírodní, bezlepkové, plné čerstvého masa a vyrábí se pozvolným sušením, aby se zachovalo maximum živin. V dárkovém balení naleznete masové proužky Fitmin dog Purity Snax Stripes, větší křupavé kostičky Fitmin dog Purity Snax Bones nebo dukátky Fitmin dog Purity Snax Nuggets. Stejně jako vánoční cukroví jsou i pochoutky Fitmin Snax vyráběny ručně. Cena za 500g balení je 350 Kč.

K zakoupení na Fitmin.cz.

 

Navíc můžete soutěžit a vyhrát balení pro vašeho pejska nebo kočičku!