Hřejivé zimní procedury rozehřejí tělo a pohladí na duši

Hřejivé zimní procedury rozehřejí tělo a pohladí na duši


Zima a nízké teploty se neblaze podepisují nejen na našem těle, ale i zejména na psychice. Cítíme se ospalý, unavení, bez nálady a nechce se nám vylézat z postele, ani z domu. Co s tím? Máme skvělý nápad, jak se zimními chmury a neduhy zatočit! Vyražte za odpočinkem a prohřátím do některého z lázeňských a wellness hotelů u nás. 

Eucalyptové opojení

Uvolnění a úlevu od nachlazení vám přinese silice ze stromu blahovičníku, také nazývaného eucalyptus. Eucalyptový zábal zad a eukalyptová zábal umí doslova zázraky. 

Únik za vůní pomeranče a skořice

Utečte před zimou do luxusních lázní a nechejte se rozmazlovat. Vyzkoušejte hřejivou relaxační masáž
s uvolňujícími vůněmi pomeranče a skořice.


Blahodárné saunování

O tom, že saunování je zdravé, není pochyb. Kromě příjemného pocitu, dopomáhá pobyt v sauně i odplavení škodlivých toxinů, urychluje hojení a pomáhá regeneraci svalů. Je to také účinný prostředek prevence chřipky
a nachlazení. 

Doteky žhavé lávy

Účinky rozpálených lávových kamenů znali už Mayové či Číňané před více než 5000 lety. Nyní si podobnou péči o vaše tělo můžete dopřát i vy. Kromě toho, že tato procedura vám rozproudí v žilách krev a příjemně zahřeje, má také moc odvádět ze svalů napětí a nashromážděné škodlivé látky a odstranit negativní energii. 

 

 

Pohodlně lze vybírat z pestré nabídky hotelů a lázní přes portál spa.cz, kde najdete vše přehledně
na jedné stránce.