Pobavíme všechny vaše děti

Pobavíme všechny vaše děti

Zveme vás na jediný charitativní online dětský festival "Čiperkafest z izolace"


 

Akce se uskuteční 29. 4. od 15 do do 19 hod. 

 

Téměř čtyřhodinová zábava s 23 účinkujícími pro dětské publikum od nejmenších po teenagery.

V přímém přenosu z bezpečí svých domovů a nebo ze zkušebny vystoupí nejpopulárnější umělci dětské a teens scény.

Čiperkové, Michal Nesvadba, Pískomil se vrací, břichomluvec Zdeněk Polách a Matýsek, Maxim Turbulenc, Lumpína, bubenice Nikoleta Šurinová, princezna Áňa, Honza Krejčík, parkourista a youtuber Tary, Mína, Naty, Tom Sean, Groove Army, kouzelnice Adéla Svobodová, pan Kravata a mnoho dalších. Ale to není zdaleka všechno! Diváky také čeká online prohlídka zoologické zahrady a divadélko. 

„Chceme hlavně udělat radost dětem. Svět se jim otočil vzhůru nohama, najednou nesmí mezi kamarády a vidí vystresované rodiče, kteří mají strach z nebezpečné nemoci. Spousta dětí tráví čas především právě v online světě, tak jim chceme nabídnout zábavu, která za to stojí a aspoň na jedno odpoledne k nim přivést jejich idoly,“ říká organizátorka online festivalu Čiperkafest z izolace Simona Votyová. 


Festival má za úkol nejen pobavit, ale cílem je také finanční sbírka, jejíž výtěžek je určen zdravotníkům, kteří se v důsledku své práce nakazili nemocí covid-19, a také rodině tragicky zesnulé zdravotní sestry Věry Hanušové
z Thomayerovy nemocnice. „Chceme tímto gestem poděkovat zdravotníkům, kteří denně nasazují svoje zdraví pro naše zdraví. A kromě toho smutný příběh zdravotní sestry se nás velmi dotkl i proto, že několik dětí z kapely Čiperkové nebo i youtuber Tary žijí v Říčanech, v městě, kde žila i paní Hanušová,“ dodává organizátorka. 

 


Charitativní online festival Čiperkafest z izolace bude vysílán živě 29. 4. od 16 hod. na několika platformách jako youtube, facebook a bude ho také přenášet internetová televize. Více na: www.ciperkafestzizolace

 

 

Pořadatelé:

Simona Votyová – manažerka dětské kapely Čiperkové a RedHeadKids s.r.o.