Soutěž o 3x krabice s překvapením pro psy od společnosti ZooRoyal

Soutěž o 3x krabice s překvapením pro psy od společnosti ZooRoyal


 

Německá společnost ZooRoyal se pyšní dlouholetou historií. Během svého úspěšného působení se zařadila mezi největší prodejce krmiva a doplňků pro domácí mazlíčky. Od roku 2019 působí tato společnost i na českém trhu, kde ji mohou zákazníci najít na ZooRoyal.cz. Zákazníci mohou vybírat ze široké nabídky více jak 10000 produků pro psy, kočky, akvaristiku i další zvířátka. V sortimentu lze nalézt pro českého zákazníka běžně známe značky, ale i značky, které se těší velké oblibě právě v Německu. Neváhejte prozkoumat sortiment
a objevit nové značky pro své mazlíčky.

Kromě toho naleznete v nabídce společnosti ZooRoyal i produkty vlastních exkluzivních značek. V rámci těchto aktivit společnost připravila i krabice s překvapením pro psy a kočky. V těchto krabicích se ukrývá řada předem neznámých produktů za celkově mnohem nižší částku, než je jejich běžná prodejní cena. Vaše peněženka tak zůstane ušetřená a zároveň svým mazlíčkům uděláte tímto překvapením velkou radost. A na jaké produkty se můžete těšit? V každé krabici je ukryté kvalitní krmivo, pamlsky i zábavné hračky.

Soutěžte a vyhrajte krabici pro vašeho pejska

Tak jako lidé, dostávají i zvířata rády dárky. Zapojte se do soutěže a vyhrajte 1 ze 3 krabic pro pejska. Váš pejsek bude mít určitě velkou radost až mu krabici otevřete a necháte ho prozkoumávat její obsah. A co teprve až ochutná ukryté dobroty nebo si začne hrát s hračkami. To bude teprve radosti!

 

Výherní set:

 

 

 Více také na www.zooroyal.cz.