Ten pravý pro vaši podlahu

Ten pravý pro vaši podlahu

Toužíte po dokonale čisté a lesklé podlaze, ale nevíte, který mop je ten pravý? Přinášíme výběr třech nejlepších mopů na trhu. Ať už uklízíte rádi, nebo ne, s těmito pomocníky vám půjde úklid hravě. 


Vždy připravený 1.2 Spray Max

Plochý mop 1.2 Spray Max stvořený pro rychlý a efektivní úklid by neměl chybět v žádné domácnosti. Je dokonale skladný, praktický a rychlý díky tomu, že k němu nepotřebujete žádné příslušenství. Skládá se z oboustranné umývací hlavice, rozprašovače a nádržky na vodu. Na úklid je připraven doslova ihned. Stačí jen naplnit nádržku vodou s menším množstvím běžného čisticího prostředku. Poté už jen stačí stisknout spoušť, čímž se ze spodní trysky mopu rozptýlí na podlahu jemný postřik. Je vhodný na čištění všech typů podlah, díky tomu vytřete celý váš domov. Oboustranný umývací návlek je vyrobený z kvalitního mikrovlákna, díky kterému z podlah odstraní až 99 % bakterií a virů*. Můžete ho prát v pračce při teplotě 60 °C. Nedoporučujeme však používat aviváž ani sušit v sušičce.

 

Plochý mop 1.2 Spray Max jek dostání od 649Kč.

 

Rotační expert Vileda TURBO

Třásňový mop Vileda TURBO je hotový expert v péči o všechny typy tvrdých podlah. Od klasických obyčejných třásňových mopů se odlišuje speciální hlavicí, která je tvořena dvěma různými druhy třásní. Bílé ze 100% mikrovlákna disponují jedinečnou absorpční schopností a červené z abrazivního materiálu zas nepoškrábou žádný povrch. Tato zázračná červeno-bílá kombinace zatočí i s nejodolnější špínou a zajistí tak u vás doma dokonalou čistou. Kromě originální hlavice se od běžných mopů liší extra lehkým kbelíkem, které disponuje speciálním rotačním systémem ždímání. V praxi to znamená, že stlačíte pedál a mop se díky odstředivé síle 100% vyždímá. Podlahu tak vytře dosucha. Pro pohodlnější úklid si můžete sami nastavit výšku tyče mopu do 125 cm. Tento skvělý domácí pomocník dokáže odstranit až 99 % bakterií a virů*. To vše zvládne bez použití chemikálií, pouze s pomocí vody. Umývací návlek je možné prát až do tepoty 60 °C.

 

 Třásňový mop Vileda TURBO je k dostání od 999 Kč.

 

Vítěz Ultramat XL Turbo

A na závěr představujeme vítěze Volby spotřebitelů 2020 v kategorii mopy. Plochý mop Ultramat XL Turbo byl navržený pro všechny typy tvrdých podlah, díky tomu bude každá vaše podlaha zářit čistotou. Návlek umývací hlavice je obohacen o dva druhy speciálních vláken. Mikroaktivní vlákna pohlcují mastnotu a abrazivní odstraňují i zaschlé nečistoty, se kterými si běžné mopy neví rady. Kombinace těchto unikátních vláken garantuje odstranění 99 % bakterií a virů*, a to jen s pomocí vody! Dalším plusem tohoto mopu je až o 20 % větší umývací hlavice než například u plochého mopu Vileda Ultramax. Díky tomu budete mít úklid hotový raz dva! S tímto specialistou na čistotu veškerých podlah vám nehrozí žádné nepříjemné ohýbání se - disponuje totiž teleskopickou tyčí, kterou lze snadno regulovat, a to do maximální výšky 125 cm. Ultramat XL hlavici můžete bez obav použít i v kombinaci s kbelíky Ultramax či Ultramat – jsou kompatibilní. Plochý mop Utramat XL Turbo byl v kategorii „Mopy“ zvolen Volbou spotřebitelů 2020.

 

Plochý mop Utramat XL Turbo je k dostání od 1 249,90 Kč.

 

Více informací najdete na www.vileda.cz.

 

 

 

 

* Odstraňuje bakterie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinní koronavirus z dřevěných podlah a keramických dlaždic, testováno externí laboratoří.