Zpříjemněte si pobyt doma designovými kousky

Zpříjemněte si pobyt doma designovými kousky

SOUTĚŽ!


Celý uplynulý rok upozornil mimo jiné na jednu věc - jak důležitý je udělat si z domova místo, kde nám je skutečně dobře. Během běžného života, kdy jsme chodili normálně do práce či někdo chodil pracovat do kaváren, večerního posezení s přáteli, sportu a cestování, jsme možná zušlechťování našeho domova nechávali na druhé koleji. Pak se vše zpomalilo a každý pocítil touhu po útulném prostoru, kde budeme čerpat sílu
i inspiraci. Přinášíme vám proto tipy, jak si ještě svůj domov můžete vylepšit.

1. Domácí džungle podle vás 

Pokud jste před karanténou patřili mezi ty, kterým uschnul i kaktus a nebo uhnila kdejaká hezká pokojovka, teď to nehrozí. Relaxaci spojené s péčí o květiny se jen tak nic nevyrovná. Doma si tak můžete vybudovat vlastní tropickou džungli různých zajímavých květin. Existuje navíc mnoho skupin na sociálních sítích, kde můžete své pěstitelské snažení sdílet s ostatními a brzy jakmile se svět vrátí do pořádku zde můžete květiny i mezi sebou vyměňovat.

2. Umění a design

Ozvláštněte své pokoje nějakým zajímavým designovým kouskem či obrazem. Podívejte se po nějakých lokálních designérech, kteří vás zaujmou. Nemusí to znamenat vydat astronomickou částku za jeden obraz, například na instagramu naleznete skvělé začínající talenty nebo pouze díla u kterých si řeknete: “To je ono!”.


3. Vystavte si své vzpomínky originálním způsobem

Nechte si zhotovit své chvilky s přáteli či s rodinou nějakým zajímavým způsobem. Z každé takové vzpomínky pak může být jedinečný designový kousek sám o sobě. Například mladá firma OnGlazz se zabývá tvorbou skleněných desek. Vyberte si nějakou z šablon - buď vlastní, párovou, Instagram či Spotify, nahrajte vlastní fotografii, dolaďte velikost desky a vyberte si stojánek. Výsledkem bude nejen originální dárek, ale i skvělý doplněk, který se hodí do každého interiéru.

 

Designová skleněná vzpomínka na míru!

Vystavte si ty nejkrásnější vzpomínky originálním způsobem. OnGlazz se zabývá tvorbou skleněných desek, které doplní každý interiér. Přeneste na sklo nezapomenutelný zážitek, fotku domácího mazlíčka nebo společné chvíle s partnerem. Vytvořit si můžete i libovolný příspěvek na Instagramu a nebo dokonce oblíbenou písničku či album ze Spotify. Výsledkem bude jedinečný kousek, který zapadne do jakéhokoli pokoje.

 

 

O Společnosti OnGlazz

Za OnGlazz stojí čtyři mladí kluci z Brna, kteří se rozhodli vyrábět skleněné desky na míru. Oficiální prodej spustili v říjnu 2020 a zájem o tyto produkty je obrovský. Tisk probíhá na velké UV tiskárně. Aktuálně nabízejí 4 typy skleněných desek - vlastní, párové, Spotify a Instagram. Připravují také pátý editor, kterým budou mapy.

 

My jsme si pro vás připravili soutěž o voucher na desku :-)

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.

 

 

Výherce: V. Šilhová