Redakční proměny s KetoMix: Lucky začátky byly krušné, ale dnešní výsledky mluví samy za sebe!

Redakční proměny s KetoMix: Lucky začátky byly krušné, ale dnešní výsledky mluví samy za sebe!


Cíl zněl jasně. Lucie si přeje dostat na svou původní váhu. Je to neuvěřitelné, ale po 8 týdnech hubnutí v rámci našeho redakčního projektu s dietou KetoMix se k tomu jistě přibližuje. Na závěrečný finiš potřebuje ještě další čas, ale srší motivací a ráda se o ní rozdělí. I když první týdny diety to tak vůbec nevypadalo, Lucii provázely obavy a na nový jídelníček si nemohla zvyknout. Jak se jí to ale nakonec podařilo?

 

O komplet PROMĚNě si můžete přečíst zde:

PROMĚNY s KetoMix: Lucie své úzkosti zajídala sladkostm

Proměny s KetoMix: Lucie musela na začátku zabojovat, ale povedlo se!

 

Lucie s váhou bojuje od dramatického rozchodu. Dlouhodobě přežívala na sladkých tyčinkách a čokoládách. Během Proměn s redakcí si musela zvyknout na nový režim. Do hubnutí se ale pustila se vší vervou a dnes se může pyšně chlubit svými výsledky. Začátky nebyly jednoduché, na tolik jídla sama nebyla zvyklá, ale naučila se pravidelně jíst a od té doby jí hlad netrápí. Také získala silnou motivaci změnil se jí svět. Bude Lucie v hubnutí dál pokračovat?

  • Věk: 38 let
  • Původní váha: 85 kg
  • Výška: 160 cm
  • Chtěla zhubnout: 30
  • Po osmi týdnech zhubla: 13 kg

 

Jak se vám líbil projekt s hubnutím, kterého jste se s námi zúčastnila?

Jsem opravdu šťastná, že jsem se ho mohla zúčastnit. Cítím vděčnost, protože celý projekt mi změnil život.

 

Kolik jste za dobu 8 týdnů zhubla? Máte přehled i o snížení centimetrů v pase nebo na jiných partiích?

Zatím se mi celkem podařilo zhubnout 13 kg. Za což jsem vděčná, protože mi to jde pomalu. Asi to je tím, že mi dlouho trvalo naučit se jíst pětkrát denně. Ale tím se netrápím, podařilo se mi i tak zhubnout 13 kg. :-) Můj cíl je sice větší, ale uvědomuji s, že zhubnout 30 kg není žádná legrace. Ale jsem na dobré cestě, protože už mi zbývá ,,jen“ 17 kg. Třeba se mi povede shodit ještě něco navíc. Vím, že zhubnu i kdyby to mělo trvat déle. Mám teď jistotu, že už hubnu jednou pro vždy, bez jojo efektu, protože jsem se naučila zdravým návykům v jídle, které si hodlám udržet. Ke zdravé stravě časem připojím i cvičení, můj oblíbený kickbox a plavání :-).

 

Jak vnímá vaši proměnu vaše okolí?

Zatím mě viděla jen mamka. A ta hned poznala, že jsem zhubla :-). Já to na sobě tolik nevidím, připadám si pořád stejná. Ale já pravda, že jsem od mala hodně sebekritická, pravděpodobně to bude asi tím.

 

Už jste si koupila něco nového na sebe? Pokud ano, jaký to byl pocit? A jestli se teprve chystáte, pro co půjdete jako první?

Koupila jsem kraťasy a top s nápisem I ♥ NY. To, abych měla větší motivaci do toho nového oblečení hubnout. Ještě na sobě vidím spoustu nedokonalostí, ráda bych zhubla hlavě bříško a stehna.

 

Jak probíhalo vaše hubnutí, kolik týdnů jste byla ve fázi F1 a kolik ve fázi F2?

V první fázi jsem pořád a to celých 8 týdnů, protože jsem na začátku nedodržovala pět jídel denně. A ke správnému režimu jsem se dostala až 2 týdnu po začátku hubnutí. Jak jsem zmínila, ze začátku jsem měla problém dodržet pět jídel, protože jsem ráno nebyla zvyklá snídat. To se ale s KetoMix dietou změnilo. Poradila jsem se s výživovými poradci a ty mi doporučili pomalu začít s koktejly, třeba i trochu víc naředěnými a pak jsem si na to maximálně zvykla. Tím se mé hubnutí lehce zpomalilo. 

 

Měla jste někdy hlad? Trápily vás chutě?

Hald jsem nemívala, protože jsem vždy jedla pravidelně po třech hodinách podle KetoMix manuálu. Nemívala jsem ani chutě na sladké, i když na něm běžně ujíždím. Některá jídla KetoMix jsou sama o sobě sladká a nebo nabízí spoustu sladkých alternativ, sama mám doma KetoMix sušenky s kousky čokolády, čokoládové proteinové tyčinky a proteinové koktejly. Takže pokud dostanu chuť na něco sladkého, mlsám KetoMix a přitom se stále držím diety.

 

Co vám projekt dal, jaké změny na sobě pozorujete?

Naučila jsem se pravidelně jíst a rozumně mlsat. Projekt mi hodně zvedl sebevědomí a ukázal mi, že správná
a pravidelná strava mi s hubnutím definitivně pomůže. Také jsem si přišla na to, že jídlo nemusí být zásadně můj nepřítel.

 

Jak se nyní cítíte? Máte víc energie, má snížení váhy vliv i na naše zdraví?

Cítím se skvěle, odpočatě, vyrovnaně, lépe spím a hlavně nikdy nemám hlad :-).

 

Chcete ještě pokračovat v hubnutí nebo v úpravě jídelníčku v dalších měsících?

Určitě chci pokračovat, a to dokud nebudu na své původní váze 45-50 kg, na to jsem byla dlouho zvyklá. a to je teď i můj cíl!

 

Doporučila byste hubnutí s touto proteinovou dietou i ostatním čtenářkám a čtenářům? Co byste jim vzkázala?

Určitě ano! Sama jsem nevěřila tomu, že když budu jíst pětkrát denně, tak zhubnu. Přišlo mi to absurdní. Jestli hned na začátku budete jíst pětkrát denně malé porce, určitě tím rozjedete metabolismus a začnete hubnout. Pokud nebudete jako já, a nebudete se s tím chvíli prát, než se nakonec přesvědčíte, že jinak to nepůjde. A když k pravidelnému jídelníčku přidáte 10-15 minut cvičení, alespoň 3 – 4krát týdně, zhubnete raketovou rychlostí. Zdravě. Já říkám, že je jedno jestli je člověk tlustý, malý, plešatý, brýlatý, vysoký, hubený, jestli má žena malé prsa nebo široké boky, důležité je, jak se sám cítí, ve skutečnosti je každý člověk překrásný a jedinečný! ♥ Všichni jsme originál! Mějme se proto rádi tací, jací jsme. Není důležité jak vypadáme, ale to jací jsme uvnitř. Vím, že to možná zní jako klišé, ale věřte, že když na sobě budeme pracovat, každý den si stoupneme před zrcadlo a řeknete si nahlas nějaká hezká slova. Brzy jim budeme sami věřit.  Pořád si je musíme opakovat
a začít jim věřit.  ♥

Na začátku projektu Lucie dostala proteinová jídla KetoMix na 8 týdnů a manuál, který ji provedl celým programem. S týmem výživových poradců, garantem projektu, naší redakcí a především vlastní pílí se jí podařilo zhubnout a nastavit nové hodnoty ve svém jídelníčku.

Lucka hodlá s hubnutím vytrvat a svého cíle se nevzdává, naše redakce jí samozřejmě bude fandit i nadále
a Lucce přejeme mnoho štěstí a úspěchů. Jestli vás tento příběh zaujal, můžete se jím inspirovat a dietu sami vyzkoušet. Možná i vám se podaří zatočit s přebytečnými kily jednou pro vždy.

A jak Lucka vypadá dnes?