Satisfyer zintenzivní zábavu

Satisfyer zintenzivní zábavu

 ...s novou technologií Air Pump a rozšiřuje svůj sortiment o 3 nové úžasné produkty!


Satisfyer, přední světová a oceňovaná značka sexuálního wellness, posiluje svou pozici uvedením nových produktů Air Pump. Její tři nejnovější inovativní produkty zajistí, že už nikdy nebudete chtít opustit ložnici!

S více než 200 produkty a 470 oceněními za design se společnost Satisfyer snaží nabízet stále rozmanitější sortiment výrobků, které odpovídají potřebám každého. Inovace jsou základem DNA této značky, a proto se neustále snaží objevovat stále inovativnější výrobky.

 

Dechberoucí orgasmy s novou řadou nafukovacích vibrátorů

Nové nafukovací vibrátory vám vyrazí dech! Každý výrobek se nafoukne za 12 sekund, zvětší svůj průměr o 15 mm a má schopnost stimulovat a uspokojit širokou škálu míst rozkoše.

Všechny tři produkty z této řady jsou kompatibilní s aplikací Satisfyer Connect App, která vám umožní navrhovat vlastní programy a sekvence a využívat funkce, jako jsou hudební vibrace, vibrace prostředí, interakce s ostatními uživateli nebo dokonce erotické audio příběhy!

Tyto nové produkty sexuálního zdraví jsou ideální pro pozvolné zvyšování intenzity a dovedou vás k ohromujícímu orgasmu. Jste připraveni na dokonalý zážitek?

Megwyn White, ředitelka vzdělávání ve společnosti Satisfyer a certifikovaná klinická sexuoložka, vysvětluje:

"Vaginální průchod se v průběhu ženského cyklu mění, což může někdy omezovat přístup k erotogenním zónám. Naše vibrátory s technologií Air Pump nabízejí dokonalý zážitek z potěšení z plnosti s zefektivněnými vibracemi, které jsou cítit po celé délce nafukovacího článku. Je to nejen skvělý způsob, jak zažít hlubší tlak, ale také neuvěřitelný způsob, jak přizpůsobit pocity podle osobních potřeb vašeho těla. Vyvrcholení už nikdy nebudou jako dřív díky možnosti napumpovat vibrátor!"

 

Air Pump Vibrator 5 Connect App

Rozpumpujte svou vášeň! Air Pump Vibrator 5 Connect App je nafukovací vibrátor pro bod G, který se zvětšuje, až plynule kopíruje vaše tělo. Svůj Air Pump Vibrator 5 Connect App můžete snadno ovládat díky rukojeti se smyčkou.

Ideální pro znalce potěšení, kteří potřebují výkonné přizpůsobitelné nástroje, nebo je lze používat i bez nafukování, takže jsou ideální pro začátečníky, kteří hledají, co jim nejlépe vyhovuje! Díky pevnému a neohebnému tělu a objemné špičce se špička vibrátoru Air Pump 5 Connect App po úplném nafouknutí stává mírně poddajnou. Napumpujte, napumpujte a jeďte!


Doporučená cena: 1 970 Kč

Air Pump Bunny 5 Connect App

Výkonná pumpa... Air Pump Bunny 5 Connect App je všestranný nafukovací králičí vibrátor, který je tu aby uspokojil. Díky rukojeti se smyčkou pro snadné použití, nafukovací hřídeli pro cílenou stimulaci bodu G a také přídavnému stimulátoru klitorisu zažijete pocity naplnění jako nikdy předtím!

Ideální pro zkušené hledače rozkoše, intenzivní výkonné motory a zvětšený průměr nafukovacího hřídele nenechávají nic náhodě. Hřídel je pevná a neohebná, ale po nafouknutí je povrch špičky mírně poddajný. Využijte šanci a přizpůsobte si nafukování tak, aby dokonale vyhovovalo vašemu tělu, protože aplikace Air Pump Bunny 5 Connect je stavěná na pomalé zvyšování úrovně intenzity a velikosti. Pokud nemáte náladu na nejplnější prožitek, můžete Air Pump Bunny 5 Connect App snadno použít i jako běžný vibrátor. Pumpujte do něj!


Doporučená cena: 1 970 Kč

Air Pump Booty 5 Connect App

Rozpumpujte potěšení! Vyzkoušejte si funkci jako nikdy předtím se zcela novým přírůstkem do světa nafukovacích vibrátorů, aplikací Air Pump Booty 5 Connect.  Tento potěšitel, vybavený špičkou se zvětšujícím se průměrem, je ideální pro zkušenější uživatele, kteří hledají anální trénink. Je také vybaven rukojetí se smyčkou pro snadné použití. Air Pump Booty 5 Connect App je vyroben z pevného těla a není vůbec ohebný, nicméně po úplném nafouknutí se povrch špičky stává poddajným, což zajišťuje maximální pohodlí.

Díky žebrované struktuře si můžete vychutnat intenzivnější pocit díky zvětšenému průměru špičky. Už nemusíte toužit po "plnějším" pocitu, aplikace Air Pump Booty 5 Connect vám umožní pomalu zvětšovat průměr špičky, čímž si sami najdete ideální úroveň. Napumpujte to!


Doporučená cena: 1 970 Kč

 

O značce Satisfyer

Satisfyer je významná značka na poli sexuálního wellness, která propojením technologických inovací a sexuálního zdraví přináší zákazníků příjemné prožitky, které působí na různé smysly. Satisfyer byl založen v roce 2016 a stal se průkopníkem ve svém odvětví. Mezi hlavní myšlenky a poselství patří, že sexuální zdraví je pro každého bez ohledu na jeho pohlavní identitu, socioekonomické prostředí, věk nebo pohlaví a schopnosti.

Jako nejrychleji rostoucí značka sexuálního wellness na světě je Satisfyer nyní k dispozici ve více než 100 zemích s více než 200 produkty a více než 470 cenami za design. Satisfyer nabízí nejkomplexnější a nejobsáhlejší sortiment vysoce kvalitních a inovativních produktů, za dostupné ceny. Oceněná inovace společnosti, Satisfyer Connect, je bezplatná aplikace, která integruje dotykovou, zvukovou a haptickou zpětnou vazbu a umožňuje uživatelům prozkoumat vytváření vlastních personalizovaných programů potěšení a bezproblémově ovládat zařízení partnera. Společnost Satisfyer je lídrem na trhu v mnoha zemích díky svému hlavnímu produktu Satisfyer Pro 2 s více než 25 miliony prodaných ks od roku 2016 a 100 000+ recenzí na Amazonu. Pro více informací navštivte www.satisfyer.com.

 

My jsme si pro vás připravili krásnou soutěž a hrát můžete o jeden z produktů od Satisfyer!
Odpovězte na soutěžní otázku:

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.

 

 

Výherci: E. Šnajdrová, O. Pelcová