Je prokázáno, že lidem spícím v krásném povlečení se zdají krásnější sny

Je prokázáno, že lidem spícím v krásném povlečení se zdají krásnější sny


Chcete překvapit/potěšit svou drahou polovičku novým zamilovaným povlečením, hedvábným župánkem či měkoučkým plédem, do kterého se spolu zachumláte při sledování oblíbeného seriálu? Zkuste štěstí v soutěži, kterou pořádáme ve spolupráci se značkou SCANquilt, která je předním prodejcem a výrobcem bytového textilu v České republice. Nyní si pro Vás SCANquilt připravil speciální Valentýnskou kolekci s povlečením pro zamilované, měkkými plédy a dekami, dekoračními polštářky a dalším bytovým textilem v romantických barvách a dekorech, které ostatním napoví jak moc je máte rádi.

Značka SCANquilt byla založena již v roce 1992 a v současné době zaujímá se sítí 58 prodejen významné místo na českém trhu jako výrobce a prodejce sortimentu zaměřeného na kvalitní lůžkoviny, zdravé spaní, trendy
a design.

Mnoho inspirace a trendů naleznete v našich prodejnách nebo eshopu, stylové kolekce jsou plné nápadů
a barev, které Váš interiér osvěží i zútulní a splní Vám sen o hezkém bydlení.

Naší snahou je přinášet inspiraci, hravost a hezkou pohodu do Vašich domovů. Pečlivě proto vybíráme
a dotváříme kolekce předních světových návrhářů a přinášíme moderní i tradiční vzory na ložní povlečení
v barevnostech, které by se Vám líbily. Jejich nejširší nabídku více než 600 vzorů naleznete v prodejnách SCANquilt a část i v našem eshopu.

Nealergenní přikrývky a polštáře SCANquilt jsou více než dvacet let vyráběny s nejvyšší péčí. Stálou oblibu si získaly pro svoji trvanlivost, příjemný omak a vysokou kvalitu používaných materiálů i zpracování.

 

Odpovězte na tuto otázku a vyhrajte poukaz na výběr zboží:

 

 

 Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.

 

 

 

Výherci: C. Palůvková, M. Zlesáková, B. Sazímková