Stylová Vánoční výzdoba do bytu

Stylová Vánoční výzdoba do bytu

Začínáte už přemýšlet o adventní a Vánoční výzdobě do bytu či domu? V záplavách kýčovitých ozdobiček v obchodech je lehké ztratit hlavu, letos se jim ale vyhněte a zkuste vyzdobit svoje obydlí stylově a podle nejžhavějších trendů interiérových designerů! Barvy


Začínáte už přemýšlet o adventní a Vánoční výzdobě do bytu či domu? V záplavách kýčovitých ozdobiček v obchodech je lehké ztratit hlavu, letos se jim ale vyhněte a zkuste vyzdobit svoje obydlí stylově a podle nejžhavějších trendů interiérových designerů! rs_Stylova vanocni vyzdoba do bytu 2

rs_Stylova vanocni vyzdoba do bytu 6Barvy

Klasickým Vánočním dekoracím vládne zelená, kterou zastupuje stromek, nebo různé větvičky a věnce. Hned za ní se v popularitě umísťují červená, zlatá, stříbrná a bílá (ozdoby, svíčky, další dekorace). Chcete-li svoji sváteční výzdobu trochu zmodernizovat, vyberte si jen dvě barvy a tvořte v jejich odstínech. Inspiraci naleznete v galerii u článku.

Žárovičky

Světélka v podobě žároviček nepatří jen na stromek. Rozjasnit váš pokoj můžou už v předvánočním čase i jednoduše omotané kolem rámu fotky nebo zavěšené na stěně. Volte jemně svítící žluté domácí žárovky a používejte je výhradně podle návodu, abyste zamezili případným potížím.

rs_Stylova vanocni vyzdoba do bytu 5

Kouzlo je v detailech

Nechcete se zatím do velkého zdobení pouštět, a nebo nemáte vůbec potřebu váš interiér na Vánoce měnit? Vsaďte na detaily! Věnec ze zelených lístků ozdobený několika barevně sladěnými baňkami a pentličkami nebude nijak nápadný, a přece dodá pokoji trochu sváteční atmosféry. [clear] rs_Stylova vanocni vyzdoba do bytu 1Vyrobte si sama : Stromeček ze zelených baněk Budete potřebovat: drátek, dostatek baněk v různých velikostech a odstínech zelené, barevně sladěnou mašli, nůžky.
  1. Nejprve si z drátu vytvarujete rovnoramenný trojúhelník (můžete jej i trochu prohnout či zakřivit.
  2. Poté nastříháte kousky drátu tak, abyste je mohli připevnit k trojúhelníku a vytvořit tak od sebe stejně vzdálené linky (jeden konec drátku obtočíte o levou stranu trojúhelníku v požadované výšce, natáhnete vodorovně se spodní stranou a na pravé straně trojúhelníku obtočíte stejným způsobem jako vlevo). Konce drátků můžete zatočit do spirály.
  3. Připevněte ozdobičky na drátky pro vytvoření iluze vánočního stromečku a na vrcholek připevněte mašli. Máte hotovo!