Znamení mužské sexuality – Býk

Znamení mužské sexuality – Býk

Býk je rozhodně nejvíce smyslné a vášnivé znamení zodiaku. Je pod vládou planety Venuše, je proto hluboce pozorný vůči citovým vztahům. Lásku bere jako jeden z hlavních a základních cílů existence. 


Jak  se chová v lásce muž BÝK

Býk se zcela odevzdává, bez zbytečných řečí a zbytečného přemýšlení. Je něžný a citlivý, umí dát partnerce přesný a čistý pocit jistoty. Způsob, jakým projevuje své city, odráží jeho přemýšlivou náturu: není nikdy vznětlivý a překotný, do citového vztahu se pouští teprve když si je jistý sám sebou, a také citem partnera. Jeho vztah je obvykle dlouhodobý, a v některých případech má tendenci se protáhnout na celý život! Býci, muži i ženy, jsou něžní a vytrvalí milenci. Neznají zábrany, ani tabu. Umí si užívat kontakt s milovanou osobou prostým a přirozeným způsobem, aniž by sahali k morbidnímu nebo pokřivenému chování. Pokud vstoupí Býk na společnou cestu s jinou osobou, činí tak s nasazením a se smyslem pro odpovědnost. A tak, krok za krokem, buduje svoji citovou jistotu, především díky svému velkému daru vytrvalosti. Upřímné city, rodina a pevné materiální jistoty jsou pro Býka důvodem k osobní hrdosti, a on je vskutku člověk, který si umí užívat života!

Jaký je Býk ve vztahu

Láska je pro Býka vážná věc. Pouze ve chvílích nepohody by se nechal unést k románku na čistě fyzické úrovni. Obvykle je volba partnera pro něho úkol, který vyžaduje vážnost a velké nasazení. Jakmile najde svého ideálního partnera, bere ho za nenahraditelného, a přirozeně očekává totéž z druhé strany. Z principu jeho dvojice není nikomu jinému otevřena: v převážné většině případů je model páru takový: tradiční vztah s přesně rozdělenými rolemi, s povinnostmi a úkoly, které jsou dané „od přírody“ muži a ženě. Je však nutné upřesnit, že pár je nerozdělitelný: Býk toto vyžaduje od partnerky, ale sám toto pravidlo může odvolat, pokud sám pocítí volání přírody!

Muž Býk ve vztahu

Má rozhodně velké osobní kouzlo. Když ho potkáme, máme pocit, že můžeme ukončit své hledání. On sám má pro mnohé z nás spíše ženskou povahu, a v ženě umí vzbudit to nejlepší z ní. Sám sebe považuje ve vztahu za stěžejní bod páru, a bere na svá bedra zajištění hmotných i finančních povinností. Je to absolutní tradicionalista, a pro své vrozené majetnické sklony neumí své partnerce poskytnout nezávislost. Pokud se pokusíte být nezávislá, nejspíš ho to urazí!

Býk a žárlivost

Díky přemíře vášnivosti a smyslnosti je Býk, ať muž, či žena, výjimečně žárlivý! Během své citové zkušenosti nejspíše nepřipustí, že je schopen velkých žárlivých scén bez skutečného důvodu. Statisticky je to ale znamení nejvíce náchylné k tomuto citu, především proto, že je to pro něj zcela přirozené a snadné, má zkrátka majetnický charakter. Na Býka platí konkrétní fakta, jeho žárlivost vzniká jednoduše ze strachu, že ztratí partnera: když je zamilovaný, pojímá partnera jako své výlučné vlastnictví. Zde vzniká jeho nejistota, která má za následek žárlivost. Pouhý pocit, že by někdo mohl spočinout očima, nebo hůř, rukama na jeho milované osobě, ho vede k šílenství! Žárlivost představuje nejvážnější problém, na který s Býkem narazíte. Je třeba se snažit ji nevybudit. Prakticky: zamilovaný Býk je věrný až za hrob, a sám předpokládá, že i ostatní jsou takoví. Proto nedokáže strávit nevěru! V případě, že se cítí být podvedený nebo zrazený, bude hluboce zklamaný, a svůj hněv může projevit zuřivě, příšernými scénami!

Býk a sexualita

Fyzická láska je na prvním místě potřeb tohoto znamení. Býk ji považuje za prvotní potřebu, stejně jako radost z dobrého jídla. Zrozenci v tomto znamení potřebují cítit a vyzařovat vlastní city prostřednictvím smyslů. Právě proto se Býk dobývá především přes sex. Pohodlnost se zde vyjadřuje i v logistice, kde se sex bude odehrávat: může se mu líbit i louka plná květin, ale vždycky s pohodlím měkké deky! V posteli dokáže projevit své city tím nejlepším způsobem. Je to neúnavný a velkorysý milenec. Pro může i ženy Býky je důležité to „předtím“, i to „během“: neustávejte ve svém výkonu, a nenasazujte unavený výraz, pokud po prvním aktu se na vás bude dívat s přáním začít znovu od začátku. Jak už bylo řečeno, Býk se staví k sexu stejně jako k jídlu. Ohromně rád si ho vychutnává s klidem, a až do dna... a díky své fyzické vytrvalosti si dopřává jeden přídavek za druhým, a partnera vtahuje do radosti smyslů, která může trvat i celou noc!

Muž Býk v posteli

Muž tohoto znamení má obrovský sexuální potenciál. Všechny jeho kvality při milování vyjdou na povrch. Po právu se chlubí svými milostnými schopnostmi, ocení iniciativu a výraz souznění partnerky. Velice ocení ochotu účasti na jeho nekončící touze po sexu: partnerka, která příliš často předstírá bolest hlavy, ho vede k jednoznačné nevěře! Může se ukázat, díky jeho trpělivosti a smyslnosti, jako skvělý iniciátor! Bujnější nápady jsou dobré, ale jen s ním, a dejte si pozor na přehnanou perverzi, a nehrajte si na přílišnou expertku, mohl by být podezíravý!

Pokud vás přeci jen lákají trochu perverznější hrátky podívejte se na pomůcky vhodné pro BDSM. Můžete sehnat od lehkého sada maso jako jsou šimrátka a masky na oči až po nejtvrdší, kde si můžete vyhrát se skřipci, roztahovacími tyčemi nebo vyzkoušet pomůcky pro mučení penisu.

 

Erotogenní zóny Býka

Nejcitlivější oblastí tohoto znamení je krk. Abyste dosáhla velkého erotického efektu, postačí se dotknout jeho citlivé partie. Efekt na sebe nenechá dlouho čekat. Takovému jednání není Býk schopný dlouho odolávat! Jak pro muže, tak i pro ženu je kontakt s touto oblastí těla jasné znamení zájmu, který z jejich strany nemůže zůstat bez odezvy. Býk se bude snažit tak dlouho, dokud se mu nepodaří svého provokatéra unavit!

Muž Býk se vám bude líbit, pokud:

- Sníte o usínání na rameni klidného muže - Prožila jste vztah  mužem, který měl sexuální problémy - Chtěla byste hrát ve filmu roli romantické hrdinky - Jste dobrá kuchařka, máte ráda bohatou a chutnou kuchyni Ale vyhněte se mu jako moru, pokud jste zvyklá si domov plnit přáteli, a organizovat párty s plastovými talířky!

Jak získat muže Býka

Nejdříve je potřeba zvolit taktiku sladkosti: Pokud budete příliš prudká, mohla byste ho vystrašit! Je nutné vnutit se jeho pozornosti s velkou trpělivostí, berte v úvahu jeho jistou pomalost:  může to trvat i celé týdny! Budete se sama sebe ptát, jestli si vás skutečně všiml, a jestli se mu opravdu líbíte: až to pomalu budete vzdávat, vymažete ho z vaší mysli, všimne si vás! Ale jak přilákat jeho pozornost hned napoprvé? Pamatujte, že váš Býk ve všední den pracuje – je to pravidlo bez výjimky! To znamená, že první krok je jít ho navštívit rovnou na jeho pracoviště. Je to velmi delikátní mise, protože on nesnáší být rozptylován od své práce. Ale jakmile jste tam, snažte se kolem něho kroužit, a předstírejte zakopnutí... určitě vám nabídne pomoc vstát, a vy budete mít šanci prolomit ledy! Jakmile došlo k seznámení, sledujte naše pokyny, jak na něj udělat dojem!

Tajemství, jak ho svést...

- Pochvalte mu jeho byt, výběr barev, a styl zařízení. Řekněte mu, že dům, kde bydlí, je zrcadlem jeho krásy... - Procházejte se pravidelně kolem živého plotu v jeho zahradě, často tam bývá. Nebo se ho ptejte na tajemství, jak dokáže pěstovat své rostliny v bytě s takovou dokonalostí... bude se mu líbit myšlenka, že máte vztah k zahradničení! - Řekněte mu upřímně, že by se vám líbilo naučit se rybařit. 9 z 10 Býků jsou v tom prakticky zdatní. A tak budete moci strávit celé odpoledne s ním u jezera! - Veďte ho tím, že si oblečete červený kostýmek, a pod ním... striktně červené prádlo! Říká se přeci, že Býk napadá vše červené... - Pamatujte si vždycky, že je to muž, kterého je nutné dobývat přes sex! Takže, žádný ostych a tabu!

Jak se provdat za Býka

Všechno závisí na věku: pokud je velmi mladý, a tudíž nadšenec, mluvte s ním o domě, který budete spolu stavět. Pokud má již pár let navíc, staňte se plnou součástí jeho návyků. Ale pamatujte, že mladý nebo starší, nikdy se nebude ženit instinktivně! Aby byl klidný, je schopný se dokonce informovat o vaší finanční situaci, a zda jste schopná aktivně přispět do rodinného rozpočtu. Jakmile je jednou ženatý, dá tělo i duši ve prospěch blaha rodiny, a v materiální rovině vám nebude nic chybět! Mohl by požádat o rozvod pouze v případě, že nebude dostatečně uspokojen v sexu. Takže: žádné bolesti hlavy nebo stres po pracovním dnu! Je to neuvěřitelné, ale může nastat i pravý opak: mnozí Býci mají sklon v manželství „usnout“, a jsou překvapeni, když jejich partner, znavený z pocitu být kusem nábytku, naváže mimomanželský vztah!

Muž Býk a manželství

Je spíše málomluvný, a vcelku uzavřený. Občas vás povede k šílenství, když budete bádat, co se mu honí hlavou! Fyzicky po vás touží, občas je únavný, ale o menželství moc nemluví. Pokud chcete zjistit, jestli si vás vezme, použijte drastickou metodu, nebo mu řekněte, že si vezmete jiného! Jestli má o vás skutečně zájem, ihned vám řekne ano! Jakmile se dostane do role manžela, Býk se uvolní: pro něj je manželství závěrečný krok, a nikoli začátek vztahu! Občas bude potřeba ho postrčit, jinak riskuje, že z důvodu klidu a lenosti zpustne. Naštěstí je to milující manžel, vynikající a vášnivý milenec, vždy připravený zajistit finanční potřeby rodiny, a je dokonce schopný strkat peníze z výplaty do vašeho stolku, abyste je spravovala. Je také velkorysý vůči dětem, ale také velmi majetnický!

Jak si udržet muže Býka

Hlavním pravidlem je, že budete muset brát vždy v úvahu u Býka muže i ženy to, že neustále potřebují fyzický vztah, a ten nesmí nikdy polevit ani v množství, ani v kvalitě. Dále je třeba mít na mysli, že Býk je astrologicky pevné znamení: rozhodné a paličaté, a nesmí se mu odporovat. Bude nutné ponechat mu prostor k rozhodování, jinak riskujete, že vstupujete do předem prohraného boje! Vyřaďte ze svého chování jakékoli náznaky brutality. Vnucujte se sladce, to má na něho zkrocující efekt! Takže... Repektujte jeho návyky, jeho časy, především na oběd a večeři. Nevnášejte do vztahu žádné změny, pokud se s ním o nich dříve neporadíte... - Nevnucujte mu své názory rozkazovacím stylem. Bude velmi záležet na tom, jak mu budete říkat věci: použijte takt a diplomacii, můžete ho navést k přesvědčení, že rozhodnutí jsou jeho, zatímco jste to ve skutečnosti vy, kdo je učinil. - Představte ho svým přátelům po kapkách: on má výlučný charakter, a velmi obtížně přijímá všechny, kdo jsou mimo jeho okruh přátel. - Nežijte nad poměry vašich prostředků. Býk nesnáší ženy, které jsou rozhazovačné! - Plánujte si život společně, a diskutujte o tom, jak a kde investovat vaše příjmy. - Nemluvte nikdy o vašich předchozích láskách: bude na ně nesmírně žárlit! Mohla byste rozpoutat takovou reakci, že by mohl ztratit zájem o současnost! - Buďte věrná! Je téměř nemožné, že by vám odpustil!

Vhodné dárky pro muže Býka

Takový člověk miluje přírodu a venkov, zvířata a květiny. Pokud mu máte dát dárek, zaměřte se na: - Obraz s výjevem krajiny a zralého obilí - Kašmírovou šálu - Encyklopedii zahradničení - Velkého psa - Důležitý dárek: dovolená v Irsku nebo ve Skotsku!

 

 

 

Text: Alena Meleová