Dotýkejte se ho na správých místech

Dotýkejte se ho na správých místech


Milostné chvilky si ještě více vychutnáte, pokud budete vědět, jak se partnera dotýkat a především na kterých místech. Zapojte do sexu i jeho kůži, prostřednictvím které ho rozpálíte tak, jak budete potřebovat. Pokud ho chcete dostat „na kolena“, rozpruďte jeho krevní oběh, ať je mu pořádně teplo a to tak, že začnete například příjemnou masáží zad.

Sahejte mu na zadek

Že pánové milují dámské pozadí, je všeobecně známá věc. Avšak i oni mají rádi, když věnujeme pozornost tomu jejich. Neostýchejte se a při sexuální předehře věnujte chvilku času pozadí vaší drahé polovičky. Jistě to řádně ocení.


DÝCHEJTE MU NA KRK

Velké množství nervových zakončení mají pánové, stejně jako my, na krku. Pohrajte si s tichými, horkými
a něžnými polibky, které jim dopřejí okamžitý záchvěv a reakci.

Někteří pánové jsou blázni do milostných návrhů šeptajících do ucha. Opět kombinace horkého vzduchu a letmé zapojení jazyku může vaši drahou polovičku dostat tzv. do úzkých. Ne každý muž má rád líbání na uchu, jiní upřednostňují doteky a polibky pouze na ušním lalůčku nebo dokonce za uchem. I toto místo spadá pod erotogenní zóny, které některé pány absolutně roztouží.

Líbejte se

Mokrý polibek je jedním z nejjednodušších způsobů, jak partnerovi naznačit, že máte sexuchtivé myšlenky
a touhy. Zkuste se jazykem přizpůsobit tomu jeho, udržujte stejné tempo kroužení i sílu. Chytněte jeho tváře do svých dlaní a vychutnejte si láskyplné polibky.

Namasírujte mu nohy

Věnujte pozornost jeho nohám. Nejenom, že na chodidlech máme spoustu reflexních bodů, které mohou sloužit, jako vynikající předehra, současně jsou muži rádi, když jim věnujeme pozornost.

Masírujte ho i jinde

Podrážděte ho malou masáží ve vlasech a na šíji. Masírovat však partnera můžete i na zajímavějších místech, například při orálním sexu s citem masírujte stehna a třísla, nebo při souloži věnujte pozornost místu zvaná hráz. Jedná se o velmi dráždivé místo mezi pohlavním orgánem a konečníkem. Zatlačte na tomto místě dvěma prsty a jeho orgasmus bude přímo explozivní.  

 

 

 

 

Text: Jana Čechová