Anální sex! Jak na to?

Anální sex! Jak na to?

Dříve nebo později to uslyší každá: ,,Miláčku, hrozně mě láká tvůj zadeček!". Ještě než partnera odmítnete, zamyslete se, jestli si to opravdu nemůžete náležitě užít. 80% mužů anální sex buď provozuje, nebo o této praktice denně sní, ačkoliv nejsou vyslyšeni svým


Dříve nebo později to uslyší každá: ,,Miláčku, hrozně mě láká tvůj zadeček!". Ještě než partnera odmítnete, zamyslete se, jestli si to opravdu nemůžete náležitě užít. 80% mužů anální sex buď provozuje, nebo o této praktice denně sní, ačkoliv nejsou vyslyšeni svými polovičkami. Opravdu chcete svému muži odpírat něco, po čem touží a co si můžete užít také? Zvažte to. Zde máte rady, jak na to.

sex po 100973665

Komunikace

Rozhodly jste se, že chcete partnerovi udělat radost a anální sex vyzkoušet, ale je to vaše první zkušenost? Partnera o tom informujte. Přiznejme si, že v tomhle ohledu není radno hrát si na hrdinky. Proberte spolu, čeho se bojíte a jak si to představujete. Nejlepší bude nechat partnera do detailů popsat, jak by při tom postupoval. Uvidíte, že i pouhé vyprávění vás dostatečně nažhaví. Pokud se bojíte, že to bude probíhat, jako ve čtyřkovém pornu, nemusíte mít strach, podobné praktiky na vás přítel jistě užívat nebude.

Příprava

Čtete v každém článku, že je potřebný důkladný klystýr? Ne vždy to tak opravdu je. V tomtoohledu záleží na vás a vašem pocitu. Úplně stačí pár hodin před plánovaným aktem nejíst a důkladně se vyprázdnit. Pokud si chcete být svou čistotou dostatečně jisté, rychlý domácí klystýr pomocí sprchy nikdy neuškodí a vy se nebudete muset obávat, že se přihodí nějaká nehoda.sex peprny ID-10090798

Vhodná poloha?

Tady to vezmu jasně a stručně. Při první zkušenosti s análním sexem je to poloha zezadu. Půjdete na všechny čtyři a nohy dáte dostatečně daleko od sebe. Je to nejsnadnější a pro vás nejpříjemnější poloha. S přibývajícími zkušenostmi můžete vyzkoušet takřka jakoukoliv jinou.

Jak na to?

Určitě ani jeden nechcete, aby vás anální styk bolel. Váš zadeček je ovládán svěračem, který je třeba nejprve dostatečně uvolnit. Jak se o to postarat? Nejlepší způsob je nechat přítele, ať se chvíli věnuje vaší lasturce a až budete úplně uvolněná, použije prst, který lehce vsune do zadečku. Druhou rukou, nebo jazykem se může starat o váš klitoris, budete se cítit velmi příjemně. Po chvíli hrátek s vašim zadečkem může přítel použít dva prsty a pokračovat v hrátkách. Zanedlouho se budete cítit uvolněná a přítel ho do vás může začít pomaličku zasouvat. Nezapomeňte použít lubrikační gel, který průnik usnadní. V tuhle chvíli není kam spěchat a opatrnost se vyplácí. Jakmile ucítíte napětí, vyzvěte partnera, ať chvíli počká, než ho svěrač pustí dál. Teď už vám nic nebrání, oddávat se této praktice. Zadeček se po chvilce zcela uvolní a vy si začnete opravdu užívat!

Nezapomeňte

Přeci jenom partner proniká do vašeho konečníku, ve kterém je spousta bakterií, které by se neměly dostat do vašeho přirození. Koledujete si tím o pěkný zánět. Mějte tedy po ruce alespoň vlhčené ubrousky, kterými chloubu vašeho partnera důkladně otřete, než se začnete věnovat klasickému sexu. Tak a teď si můžete začít bez starosti užívat. Máte zkušenosti s análním sexem, nebo se mu stále bráníte? Napište nám do diskuze!