6 věcí, které vaše polovička dělá, když u toho nejste!

6 věcí, které vaše polovička dělá, když u toho nejste!

Jakmile od vás protějšek odvrátí zrak, víte, že máte malou chvíli na to, abyste nerušeně provedly pár věcí, u kterých nechcete být nachytány, od kontroly vůně podpaží, přes pohled do odrazových ploch, až po rovnání prsou do podprsenky. I muži využívají chvíle, kdy se nedíváte. Chcete vědět, jak? Máme tu hned několik příkladů.


 

1. Koupelna

Nejen ženy, ale i muži potřebují být v koupelně někdy osamotě, proč? U něžného pohlaví je to jasné, ale co tam provádí naši miláčkové? Je to snadné, i oni se nám chtějí líbit a obrovský pupínek na čele rozhodně není to, co by před námi chtěli prezentovat. A kdy mají také vyzkoušet to nepřeberné množství přípravků, které tam máme? No jasně, že jedině v nestřeženém okamžiku. Petr, 29: ,,Muž přece nemusí být zženštilý, aby ho nezajímaly všechny ty ženské zlepšováky. Přiznávám se, že si občas dám na tvář partnerčino sérum proti akné. Občas si chci vyzkoušet, co všechno musí má přítelkyně použít, aby byla tak dokonalá, jaká je."

2. Úklid

Někteří muži uklízejí rádi, jiní k tomu potřebují pádné důvody, či razantní rozkazy. A jak probíhá úklid v rukou mužského pokolení? I na to jsme se zeptali. Kamil, 38: ,,Uklízení mi nevadí. Když chci udělat partnerce radost, pustím se do toho klidně sám. Samozřejmě že mám své praktiky. Když stírám, tak je to klasicky, formou ,,náměstí", nepoužívám leštící přípravky na zrcadla, ani neměním vodu v kýblu desetkrát, než utřu prach. Partnerka je vždycky ráda, ale stejně mám pocit, že to po mně nenápadně předělává."

3. Smrkání a plivání

Je to tak, dámy. Pokud si odskočíme rychle do obchodu a náš milý na nás čeká na ulici, je dost pravděpodobné, že si zahraje na fotbalistu a smrká tak nějak do vzduchu, bez kapesníku. A plivání? O tom snad nemusím ani mluvit. I těch pár minut mu stačí, aby si pod sebe naplival obří jezírko. Šíma, 27: ,,Je to chlapský. My to nebereme jako něco nechutného. Když si má polovička bude chtít plivnout, tak prosím. Přece jí to nenechám polykat. A řekněte mi, co byste udělaly vy, s šílenou potřebou smrkání a deficitem kapesníků...?"

4. Zírání

Pro muže jsou ženské křivky magnet. A přiznejme si, že nejenom ty vaše. Jakmile kolem kráčí sličná slečna, s dekoltem velikosti 85D, neuhlídají se a začnou zírat. Nemluvě o slečně v krátké sukni, která se před nimi ohne, aby sebrala spadlý kapesníček. Tonda, 42: ,,Tohle dělají muži v každém věku. Ať jsou to puberťáci, mladíci, chlapi ve středním věku, nebo i postarší pánové. Ženské tělo je nádherné a každý muž se rád podívá. Jen si nepleťte zírání s osaháváním. Pohledy jsou neškodné."

5. Rozkrok

To věčně omílané téma mužů a jejich škrábání se v rozkroku. Jejich ruka je k němu přitahována nějakou nadpřirozenou silou a kdyby mohli, nechali by jí tam položenou celý den.Karel, 23: ,,Je to normální. Když vás něco svědí, taky se podrbete. Když se vám něco někam přilepí, taky to chcete odlepit. Nestrkáme tam ruce jen tak, bez důvodu. Vždycky je to účelné. I v případě skrývání erekce. Když jsem s partnerkou déle, tak svou erekci vystavuju na odiv. Ale když jsem s ní pár dní'? Tak je jasné že jí nechci vyděsit právě vysunutou závorou."

6. Zrcadlo

Nejen ženy tráví dosti času před zrcadlem. My však většinou kritizujeme a hledáme nedostatky. Ale co před zrcadlem dělají muži? Lukáš, 26: ,,Je to skoro jako závislost. Pokaždé, když vylezu ze sprchy, tak si stoupnu nahý před zrcadlo, prohlížím se ze všech stran, natřásám se a sleduju mou pohupující se chloubu. I partnerka má ráda, když se před ní nahý postavím, roztočím ho a dělám mixér."

7. Sprcha

Jít nejdřív na záchod a pak až do sprchy, nebo obráceně? Tohle muži neřeší. Zvládají obojí najednou. Jirka, 30: ,,Dělám to jak já, tak snad i všichni moji kamarádi. Nevidím na tom nic špatného. Je to moje a navíc se to hned spláchne. Do vrchovatě napuštěné vany, ve které relaxuji bych si samozřejmě neulevil." Odhalily jste také něco peprného, co vaše polovičky dělají, když se nedíváte? Přispějte nám do diskuze!  

 

Text: Markéta Benešová