Proč má žena svůj vibrátor?

Proč má žena svůj vibrátor?

Sexuálním hračkám vzrůstá popularita. Každá žena by měla vlastnit vibrátor a my si řekneme hned několik důvodů, proč tomu tak je. 


 

Pomocí vibrátoru ženy prozkoumávají své vlastní pocity a sexuální prostředí. Ve skutečnosti vysoké procento žen, nedosáhne orgasmu během milostného styku s partnerem a je potřeba detailně poznat vlastní tělo.

Vibrátor nikdy neomrzí

„Zábava“ bude s vibrátorem i po mnohém použití. Nespornou výhodou je fakt, že jej žena může využít pro sólo potřeby, avšak současně pro oživení partnerského vztahu. Opakovaně tak získává širší pojem o vlastních potřebách.

Pojďme si projít hlavní body při výběru vibrátoru.

Nejdřív si musíte promyslet, jaký vibrátor chcete. Různé tvary, velikosti i materiály poslouží k různé rozkoši. Oblíbené jsou ty, které se zavádějí do vaginy a současně dráždí klitoris. Daly by se nazvat „Dva v jednom“. Výrobci se snaží poskytnout ty neintenzivnější pocity a vibrátory různě zakřivují, aby dosáhli na bod G.

Velikost je rovněž důležitá při vašem výběru. Jestliže s vibrátory začínáte, pak zvolte raději menší velikost, aby vám nakonec vlastní hrátky nebyly nepříjemné. Rovněž je vhodné vybírat tuto hračku sama. Pánové často koupí větší velikost, než byste si vybrala sama. Jestliže se stydíte, nakupujte online. Internetové sexshopy jsou nakloněny diskrétnosti zákazníka a používají obyčejné balící obaly, obecný název firmy na výpisu z účtu a další. Stydíte se ještě víc? Nemusíte volit nemravně vyhlížející vibrátor. Některé jsou navrženy tak, aby věrohodně napodobovali penis, jiné jsou prakticky nenápadné a nevypadají, jako sexuální hračka. V případě, že jej zapomenete na nočním stolku, nebudete děsivě zvedat obočí, když si ho všimne návštěva.

 

Text: Jana Čechová