Zhubněte do plavek s profíkem u vás v obýváku!

Zhubněte do plavek s profíkem u vás v obýváku!

Jestli toužíte mít letos v létě v plavkách krásně tvarovanou postavu, měli byste začít cvičit,a to hned. Právě teď je nejvyšší čas začít! Nebudu vám lhát a tvrdit, že jde o to, abyste jen cvičili, tím se tukových polštářů nezbavíte. Základem je rozumně si uprav


Jestli toužíte mít letos v létě v plavkách krásně tvarovanou postavu, měli byste začít cvičit,a to hned. Právě teď je nejvyšší čas začít! Nebudu vám lhát a tvrdit, že jde o to, abyste jen cvičili, tím se tukových polštářů nezbavíte.

10

Základem je rozumně si upravit jídelníček, přičemž hlavní pravidlo zní, přijmout méně energie než vydáte, a do tréninku zařadit nejen aerobní cvičení, ale i posilování, které vám pomůže svaly zpevnit a vytvarovat. Když tohle vše bude dodržovat, tuk z problémových partií, například ze zadečku a bříška, postupně odbouráte. A teď to nejdůležitější, aby cvičení bylo efektivní, měli byste si na sportování najít čas pravidelně. Věřím, že pro většinu z vás hýbat se alespoň dvakrát třikrát týdně ale není jenom tak. Do fit centra to prostě takhle často nestíháte, ať už kvůli frmolu v práci nebo kvůli rodině. A co si budeme povídat, vyrazit několikrát týdně do fitka není právě nejlevnější koníček.

online fitness1

Začněte cvičit doma! Teď už to jde i pod vedením zkušeného profíka. Nebojte se, v žádném případě po vás nechceme, abyste si dokola pouštěli klasická stereotypní instruktážní dvdéčka, ty už jsou dávno out, chceme, abyste se opravdu zvedli z gauče a opravdu se začali hýbat. Jediné, co budete potřebovat, je připojení k internetu. Na českém webu se totiž letos objevila zajímavá novinka, sportovní portál www.onlinefitness.cz. Stačí kliknout a můžete si vybrat z několika lekcí, které jsou určeny nejen pro pokročilé, ale i pro začátečníky. A co víc, vybrat si můžete i svého trenéra, který vás lekcí provede. Na svém smartphonu, tabletu, počítači nebo televizi si můžete pustit lekci Power Jógy, Pilates, Břišního pekáče nebo Port de Bras. Buďte moderní, cvičte online z pohodlí svého domova, třeba v obýváku, jak je libo.

online fitness

Přestaňte se už vymlouvat na to, že nemáte na cvičení čas, protože máte spoustu práce, že jste maminka na plný úvazek a nemáte hlídání dětí nebo že jste začátečník a nejste ve formě. I správné cvičení doma se počítá, cvičte pravidelně a v létě v plavkách všem vytřete zrak. A nejen to, slibuji že i cítit se budete nevídaně.