Válenky - módní hit nebo asexuální šmajdy?!

Moderní důchodky nebo-li válenky Válenky by dnes neměli chybět v botníku žádné z nás, jsou totiž módním hitem, a to každé sezóny! Správně se totiž válenky nosí k legínám, džínám, ale také například k džínovým kraťasům nebo k šatům. Čtěte také: Trhejte džíny!


Válenky -  módní hit nebo asexuální  šmajdy?!Moderní důchodky nebo-li válenky

Válenky by dnes neměli chybět v botníku žádné z nás, jsou totiž módním hitem, a to každé sezóny! Správně se totiž válenky nosí k legínám, džínám, ale také například k džínovým kraťasům nebo k šatům.

Čtěte také: Trhejte džíny!

Jaké válenky vybrat?

Pokud je nechcete jako domácí pohodlné bačkory, je lepší vybrat opravdu kvalitní a to buď od jejich nejslavnější značky Uggs nebo jiné značkové napodobeniny. Levné válenky s pěnovými podrážkami jsou totiž ihned sešmajdané a působí pak spíše odpuzujícím dojmem, a to i v případě, že v nich jdete pouze s košem.

Čtěte také: Jak opticky zúžit postavu

 

Pohodlí nade všeVálenky -  módní hit nebo asexuální  šmajdy?!

Přestože se, válenky dají zkombinovat s mnoha doplňky a jsou nejvíce in například ke kraťáskům nebo k legínám, na může působí doslova asexuálně. Nemáte-li to štěstí a vaše nohy nejsou úplně výstavní, dejte raději přednost kozačkám na vyšším podpatku a nebo  tzv. letním kozačkám z prodyšného materiálu, které jsou více vypasované a noze dodávají lichotivější vzhled. Pakliže je pro vás ale pohodlí přednější a oželíte ten příjemný "uznalý" mužský pohled, válenek se nevzdávejte!

Text: Jordanka Jirásková