Desatero přikázání aneb Zpátky na svou váhu

Až už dáváte za vinu vanilkovým rohlíčkům či proklínáte smažené řízky, které na vás tak opuštěně koukaly z lednice, je nejvyšší čas vyhlásit válku všem tukům, které se drze usadily kolem boků, podepsaly se na vašem jinak plochém bříšku, či zaútočily na vaše ste


Až už dáváte za vinu vanilkovým rohlíčkům či proklínáte smažené řízky, které na vás tak opuštěně koukaly z lednice, je nejvyšší čas vyhlásit válku všem tukům, které se drze usadily kolem boků, podepsaly se na vašem jinak plochém bříšku, či zaútočily na vaše stehna. Máme pro vás deset ostřílených bojovníků, kteří se budou rvát za spokojenost s vaší siluetou!

1) Předkrm před každým jídlem

Ačkoli se může zdát, že předkrm je výsadou těch, kterým nestačí jen hlavní jídlo, může se stát také dobrým sluhou. Když si před každým obědem dáte malou misku čerstvé zeleniny, prodloužíte glykemický index ostatních potravin. Pocit plnosti se u vás dostaví daleko rychleji, pocit sytosti vydrží déle.

2) Zázračné malé talířky

Čím větší talíř, tím větší hlad. Je prokázáno, že pokud zaplníte menší talířek dobrotami (samozřejmě těmi méně kalorickými), budete mít pocit, že jste se lépe najedli, než když si naservírujete málo jídla na velký talíř. Jídlo totiž také zapojuje naši mysl. Pocit sytosti se dostavuje až 20 – 30 minut po dojedení posledního sousta. Výsledkem je těžko z přeplnění. Malé talířky jsou způsobem, jak mysl ošálit.

3) Sladíme bez cukru

Máte rádi slazenou kávu nebo čaj? Nemusíte se jí vzdávat. Jednak tělo cukr potřebuje stejně jako tuky a bílkoviny, jednak známe způsob, jak tělu osladit život, aniž by utrpěla vaše linie. Nahraďte klasický cukr medem nebo umělým sladidlem. Jejich chuť je sladší a množství, které je potřeba, je daleko menší. Na trhu jsou k dispozici přírodní nízkoenergetické sacharidy jako je např. Erythritol, který je k dispozici v produktu Extra-Linie. Přirozeně se vyskytuje v ovoci a fermentovaných potravinách. Tento druh sladidla je o 60-70% sladší než stolní cukr, ale v mnoha ohledech je mnohem lepší. Je skoro bez kalorií, nemá vliv na hladinu krevního cukru, nezpůsobuje zubní kaz a tělo ho velice dobře absorbuje. Není lepší mlsaní, než s pocitem, že jíte čistý přírodní produkt a že nepřiberete.

4) Pitný režim, půl úspěchu

S omezením množství stravy je potřeba zvýšit přísun tekutin, které již z jídla nebudete přijímat. Ideální nevypít okolo 3 litrů tekutin denně, zvláště pak minerální nesycené vody. Dopřávat si můžete i ovocné šťávy. Rozhodně se však vyvarujte slazených nápojů, jako je cola nebo sycené limonády. Tekutiny zaplní váš žaludek, eliminují tak pocit hlad a zároveň zrychlují vylučování a odvod škodlivých látek z těla, které „hází“ překážky hubnoucímu procesu.

5) Duste a vařte

Jedním s nejdůležitějších klíčů k lepší siluetě je způsob připravování potravy. Obloukem se vyhněte smažení! Jídlo připravené v páře je při troše šikovnosti stejně chutné a počet kalorií může být až o polovinu menší.

O SlimHop Neo

SlimHop Neo je inovativní přípravek od společnosti Helvetia Pharma, který napomáhá redukci hmotnosti. Funguje na unikátním principu kombinace účinků přírodních látek a vyrovnávání rozdílů v metabolismu ve dne a v noci. V balení najdete dva typy kapslí - ranní a večerní, protože organismus potřebuje v každou dobu odlišné aktivní látky.

Ranní složka obsahuje patentovaný komplex z vlákniny opuncie k účinné redukci příjmu tuků, které specificky vychytává z potravy a společně s extraktem z chmele podporuje snižování nadváhy úpravou metabolismu těla. Večerní složka obsahuje přírodní polyfenoly z chmele pro optimální regulaci metabolismu a omezení ukládání tuků v problémových partiích.

K dostání na www.vitalsupport.cz a ve vybraných lékárnách za cenu 185 Kč.