Nechtějte být dokonalá jako spíš výjimečná

Nechtějte být dokonalá jako spíš výjimečná

Vykašlete se na eliminování vašich chyb a nechejte konečně zazářit vaše já na všechny světové strany. Kromě toho, že se budete cítit šťastně, harmonicky a spokojeně, získáte něco, co vám přijde vhod. Stanete se nenahraditelnou. Originál je totiž jen jeden, kdežto kopií b


Vykašlete se na eliminování vašich chyb a nechejte konečně zazářit vaše já na všechny světové strany. Kromě toho, že se budete cítit šťastně, harmonicky a spokojeně, získáte něco, co vám přijde vhod. Stanete se nenahraditelnou. Originál je totiž jen jeden, kdežto kopií běhá po světě mraky.

Objevte sami sebe

V době, kdy se neustále s někým srovnáváme, chceme zapadnout a zářit ve stádu, nevědomky ztrácíme kus svého já. Proto se jednou provždy vykašlete na všechny napodobovací manýry a žijte sami ze sebe, se sebou a vnitřně krásně. Proč se pořád schovávat za něco či někoho, kdo je sice možná trendy, ale nám tak vzdálený. „Každý z nás má na něco talent. Jen ho musíte v sobě najít a využít,“ vysvětluje odborník na duši.

Žijte podle svého

Nepotřebujete poslouchat rodiče, na oko kamarády, nebo partnery, se kterými jste spíše ze zvyku, než z lásky. Žijte podle svého a sami za sebe. Jedině tak budete šťastní a spokojení. A o to by nám všem mělo jít především.

Všichni vás nemusí mít rádi

Chcete se všem zavděčit, zalíbit a ono stejně nic? Nevadí. Nikdy, i kdybyste si prst zlomili, se nebudete zamlouvat  všem. Buďte za dobře s těmi, kteří stojí při vás a vy zase při nich. Nemusí jich být celý zástup, mnohem důležitější je mít dobré jádro. Nemyslíte?!

Mějte hrdost

Nemyslíme tím být namyšlená. To vůbec ne. Dnešním ženám hrdost schází, proto sebou nechají orat a vláčet. A naprosto zbytečně. Přitom stačí si uvědomit, že vy sami pro sebe znamenáte nejvíc, tak proč se bezdůvodně ponižovat. pixabay.com