Zatočte s celulitidou jednou pro vždy!

Zatočte s celulitidou jednou pro vždy!

Celulitida, fenomén postihující každou z nás, nám nedá spát. Snažíme se ji skrýt, zamaskovat, ale ve skutečnosti tu stále je. Stejně jako si přejeme vyhlazenou pleť na tváři, toužíme po hladké kůži bez dolíčků. Svěřte se do rukou odborníka, francouzské značky Elancyl, která s celulitidou a tukovými polštářky bojuje již více než 45 let a pomáhá tak ženám cítit se dobře ve svém těle.Elancyl uvedl první zeštíhlující přípravek s výtažkem z břečťanu již v roce 1971. V roce 1978 pak poprvé využil zeštíhlující účinky kofeinu. Poté jedna inovace následovala druhou: péče v ampulích s výsledky po 14 dnech, přípravky využívající poznatku chronobiologie, objev výtažku ze sečuánského pepře zabraňujícímu recidivě celulitidy, spojení cekropie s kofeinem pro odbourávání i těch nejodolnějších tuků, komplex 3D působící nejen na tukové buňky, ale také proti tuhnutí okolní tukové tkáně,….

Na jaře se portfolio Elancyl rozroste o další 2 novinky z řady Slim Design: Doplněk stravy pro kontrolu tělesné hmotnosti: tobolky s výtažkem z hnědé řasy, guarany a s vitaminy C, B2, B3, a B6 a gel na zeštíhlení a zpevnění v oblasti v břicha a problematických partií.

Přípravky Elancyl najdete ve vybraných partnerských lékárnách.

 

Nyní můžete v naší soutěži vyhrát 3x Elancyl Slim Design Intenzivní noční zeštíhlující péči.

Komplex Kofein 3D se postará o tukové polštářky a celulitidu v oblasti stehen, boků a zadečku a aktivní látka GP4G navíc nastartuje spalování tuků během spánku. Z prvních výsledků se můžete radovat již po 7 nocích*. Přípravek se aplikuje 1x denně večer nejlépe pomocí doporučené masážní metody Elancyl vyvinuté fyzioterapeutem.

 

 

 

Výherci jsou:
R. Škaloudová, J. Pivrncová, S. Čechová