Co nového objevíte ve FAnn parfumeriích?

Co nového objevíte ve FAnn parfumeriích?

Italská legenda míří do FAnn parfumerií

Koutek jiskřivého půvabu „made in Italy“ s letitou tradicí legendárního módního tvůrce nabídnou od září vybrané prodejny FAnn parfumerií. Dopřejte si únik do světa hravých barev, svěžích vůní, stylové elegance a hlavně radosti – do světa Naj Oleari Beauty.


 

Naj Oleari je módní značkou s nezaměnitelnou identitou a italským šmrncem, kterou si nelze splést s žádnou jinou. V 80. letech minulého století se stala skutečným fenoménem a její kousky zdobené originálními vzory, často inspirované přírodními motivy, nemohly chybět v šatně žádné milovnice trendů. Všechny její výrobky stále vznikají a jsou navrhovány výhradně v Itálii. Designéři přirozeně čerpají z krás okolní krajiny, z úchvatné přírody
i optimistického vnímání budoucnosti.

Kosmetická linie značky Naj Oleari Beauty představuje kolekci dekorativní zkrášlující kosmetiky a kosmetických doplňků vzdávající hold barvám, kráse a ženskosti. Staví na nekompromisní kvalitě ve spojení s osobitým italským designem – moderním, a přitom nadčasovým stylem s důrazem na svěží odstíny.

Celá linie v nedávné době prošla doslova znovuzrozením, ať už jde o produkty a jejich složení, zvolené barvy
a ingredience ve vůních, ale i o moderní typy krabiček, flakónků a dalších obalů. Nová kolekce líčení čítá na 45 typů kosmetických produktů vytvořených skutečnými špičkami svého oboru.

Cílem je nabídnout takovou kosmetiku, ze které si zákaznice budou s radostí vybírat a s potěšením ji budou používat. Kosmetiku, která dokáže vzbudit emoce. Kosmetiku s jednoduchou aplikací, příjemnými texturami, svěžími barvami a příjemnou vůní, oslovující nejen tradiční milovnice značky, ale i novou generaci dívek i žen.


LINIE NAJ OLEARI BEAUTY

Výzkumníci v Naj Oleari sestavili nejpokrokovější produkty pro dokonalé líčení s jedinečnými omlazujícími účinky na pokožku, jednoduchou aplikací a neodolatelně lehkými texturami.  Všechny přípravky jsou obohaceny originálními přírodními složkami a neobsahují parabeny.

Delikátní vůni produktům dodali mistři parfuméři ze společnosti Firmenich. Snoubí se v nich jemné tóny okvětních lístků s dotekem pižma a bílého dřeva, ovocný sorbet plný šťavnatých bobulovin s fíkem, náznak santalového dřeva a mléčných tónů i sladké pěnové cukříky – marshmallow.

 

Sekce Naj Oleari Beauty je rozdělena do pěti linií – TVÁŘ, RTY, OČI, NEHTY A DOPLŇKY.

ORIGINÁLNÍ AKTIVNÍ INGREDIENCE NAJ OLEARI BEAUTY

TVÁŘ
Produkty obsahují například extrakt ze zmijovce indického (známého též pod názvem konjac), bambucké máslo, výtažek z květů voskovky masité nebo olej z kamélie japonské.

OČI
Produkty obsahují například sezamový extrakt, výtažek z černé růže a z plodu dubu nebo heřmánkový extrakt.

RTY
Produkty obsahují například arganový olej, extrakt ze zmijovce indického (konjac), bambucké máslo nebo extrakt z divokého manga.

RUCE/NEHTY
Produkty obsahují avokádový olej, mandlový olej, broskvový sorbet, nebo extrakt z jasmínu.

 

 

HISTORIE ZNAČKY

Naj Oleari představuje jednu z nejoblíbenějších italských značek. Ačkoliv její kořeny sahají až do roku 1916, kdy si Riccardo Naj Oleari otevřel v Miláně malou textilní manufakturu, světový věhlas si vydobyla v 80. letech minulého století. V této době značka vsadila na originálně vzorované látky, a tím se stala fenoménem celé dekády
a zajistila si nesmazatelnou stopu ve světě módy.

Hlavní devizou Naj Oleari byl vždy design. Značka vytvořila celou řadu vzorů, které se pro generace dospívající v 80. a 90. letech minulého století staly ikonickými.  Květy, motýli, sloni, drobné geometrické vzory jako hvězdičky, diamanty či lístky – vše bylo stylizovaně namalované, ale nezpochybnitelně inspirované reálným světem. Vzory se vyjímají na abstraktním pozadí a vytvářejí kruhy, pyramidy, stylizované tvary i listy. Objevují se i expresionistické abstrakce a moderní figurativní umění, ale prim stále hrají především květinové malby.

Jedinečné vzory se neobjevovaly pouze na oděvech, ale nacházely široké uplatnění i na módních doplňcích. Pestrobarevný design a inspirace přírodou se vždy projevovali i v sekci vůní a make-upu. Stovky výrobků byly navrhovány s obrovským smyslem pro imaginaci, harmonii a rytmus, navíc v plejádě úchvatných odstínů.

Naj Oleari Beauty je nově značkou patřící do portfolia firmy EuroItalia, italské společnosti a globálního hráče proslulého tím, že zprostředkovává celému světu slavný módní styl „made in Italy“ prostřednictvím špičkových vůní a kosmetiky. 

Dekorativní kosmetika Naj Oleari Beauty bude k dostání exkluzivně ve vybraných FAnn parfumeriích
a na www.fann.cz.