Pohodový vánoční úklid se zelenou žabičkou Frosch

Pohodový vánoční úklid se zelenou žabičkou Frosch

Vánoční úklid je neodmyslitelnou součástí každé domácnosti. Nezbytnou povinností, které se nelze vyhnout, a kterou si snažíme co nejvíce usnadnit a urychlit. V ušetřeném čase si poté můžeme dopřát svou oblíbenou kávu, nebo se s ratolestmi podívat na pohádku.


Jak si tedy co nejvíce zkrátit dobu strávenou úklidem? Pohádkový princ vám bohužel na pomoc nepřijde. Spolehněte se ale místo toho na zelenou žabičku, symbol ekologických čisticích prostředků značky Frosch. Účinná síla těchto produktů vychází z obsažených přírodních složek jako je citrón, ocet či soda, a těm důvěřovaly již naše babičky. S jejich pomocí se snadno zbavíte vodního kamene, mastnoty i odolných nečistot a navíc krásně provoníte každou místnost svého domova. Pro dokonalé navození vánoční atmosféry použijte na závěr bytový parfém Frosch Oase Pomerančový háj. Dopřejte si pohodové Vánoce bez námahy a zbytečné chemie.

 

V každé lahvi produktu Frosch objevíte prověřené receptury našich babiček. Například vodní kámen účinně odstraníte s Frosch Univerzálním octovým čističem anebo Frosch Čističem vodního kamene s malinovým octem, který nejen že krásně voní, ale navíc se snadno aplikuje díky rozstřikovači. Silných vápenných usazenin
v rychlovarné konvici a na vodovodní baterii se snadno zbavíte působením přírodního ovocného octa obsaženém v Octovém odvápňovači Frosch. 
Nedocenitelným pomocníkem v domácnosti jsou univerzální čističe Frosch, které jsou baleny v praktických litrových lahvích a využijete je od podlahy, přes vanu, kuchyňskou linku až po okna. A se speciální řadou čističů Frosch se snadno postaráte také o povrch sklokeramického sporáku, všechny typy podlah, dřevěný nábytek, LCD obrazovky i skleněné plochy a zrcadla.

V péči o vaše nejmenší jistě oceníte produkty řady Baby. Hypoalergenní prací prostředek a máchadlo pro jemné a čisté prádlo, hygienický čistič dětských potřeb pro omyvatelné hračky či jídelní židličky, anebo praktický sprej na skvrny na kojeneckém prádle, který zatočí i s odolnými skvrnami od mléka, zeleniny a dalších potravin.

Značka Frosch má ve svém sortimentu také několik bytových parfémů s příjemnou vůní levandule, citrónové trávy nebo pomeranče pro navození příjemné relaxační atmosféry.

Chvilku relaxace si můžete dopřát s přírodními sprchovými gely Frosch v lákavých variantách Květu pomeranče, Granátového jablka a Aloe vera. Díky přidanému panthenolu jemně pečuje o citlivou pokožku, kterou nevysušuje, ale naopak vyživuje.

 

Výrobky se zelenou žabičkou na obale jsou navíc zárukou produktů, které jsou veganské (neobsahují živočišné složky), nebyly testovány na zvířatech a jejich lahve jsou vyráběny z 100% recyklovaného a recyklovatelného plastového materiálu. Frosch je dokonalým řešením pro celou vaši domácnost a pro čistou planetu.

 

 

FROSCH Vám přeje voňavé, čisté a ekologické Vánoce

Frosch je již přes 30 let průkopnickou značkou na poli ekologie a jeho prioritou není jen následovat zaběhnuté trendy, ale vyvíjet a zavádět nové standardy a postupy pro ekologickou produkci. V celé své dlouholeté historii Frosch neustále zdokonaluje vývoj a výrobu čisticích a pečujících prostředků šetrných k životnímu prostředí
a stává se lídrem mnoha environmentálních projektů přesahujících mnohdy hranice daného průmyslu. Ekologické výrobky jsou v průběhu celého životního cyklu prokazatelně šetrnější nejen k životnímu prostředí, ale i ke zdraví spotřebitele.

 

Více informací a širší  nabídku produktů naleznete na: www.frosch-eko.cz  

 

Navíc jsme si pro vás připravili soutěž o balení produktů Frosch, kterou zde najdete již brzo!