Ruscona - uv lampa a gelové laky pro vaše dokonalé nehty

Ruscona - uv lampa a gelové laky pro vaše dokonalé nehty


Snad každá žena si přeje mít krásné a upravené nehty, neboť jsou její vizitkou. Pokud vám příroda kvalitní
a pevné nehty nedopřála, nabízí se velmi snadné řešení. Tím je nehtová modeláž, k níž se využívají gel laky do UV lampy. Díky propracované technologii je od těch pravých nerozeznáte.

Led lampa na nehty je základ

Ačkoliv si gelové nehty dokážete vytvořit i doma, lepší je svěřit se do rukou zkušené manikérky. K nehtové modeláži má totiž kompletní vybavení včetně profesionální UV led lampy na nehty, tudíž jí práce půjde rychleji od ruky. K osvědčeným stálicím se stále řadí gelové nehty, které vypadají velmi přirozeně. Gel je naprosto bez zápachu, nehty mohou pod ním lépe dýchat, a proto se nijak neničí. Po aplikaci gelu se nehty vloží do UV lampy na nehty, v níž se vytvrdí. Tím jsou připraveny k jejich další úpravě, kterou je zpilování do požadované délky
a tvaru.

Barvy a vzory

Snad nejzábavnější a nejzajímavější částí celé modeláže nehtů je nanesení gelových laků do UV lampy. Zde je možné vybírat z nespočtu barev a odstínů. Některé laky do UV lampy mají velmi výjimečné vlastnosti, jimiž jsou třeba změna barvy dle teploty nebo popraskaný vzhled. Líbivého efektu dosáhnete též pudrem, díky němuž získají nehty perleťový nádech.

Umělé nehty vytvořené doma

Pokud jste přesvědčené, že si perfektní nehty vytvoříte doma svépomocí, stačí si pořídit pár nejdůležitějších pomůcek. Jimi jsou lampa na nehty, pilníky různé hrubosti, čisticí štětečky, gely, laky, případně ozdobné samolepky a kamínky. Spoustu návodů a inspirace, jak na to, naleznete na internetu. Svěříte-li se profesionální péči, raději se obloukem vyhněte vietnamským studiům pracujícím s nekvalitním materiálem. Zkušená manikérka má dlouholetou praxi a pracuje výhradně se značkami, jež mají veškeré atesty a jejich používání je schválené EU.