Moderní koupelna - Doplňky v akvamarínové barvě

Moderní koupelna - Doplňky v akvamarínové barvě


Naše koupelnová kolekce je jako obvykle navržena s vysokými nároky na moderní styl a uvolněnou relaxaci. Tvary a barevné odstíny jsou proto navzájem harmonicky sladěné a čistý design se snoubí se svěží azurovou modrou a kvalitní antracitovou barvou. Kolekci s názvem „Moderní koupelna“ najdete v síti obchodů Tchibo a Tchibo koutcích v obchodních řetězcích od 21. srpna 2023, v e-shopu tchibo.cz již od úterý 15. srpna.  

 

Dveřní věšák na ručníky
Věšák je vhodný na všechny standardní dveře. Je opatřený měkkými podložkami pro ochranu dveří před poškrábáním. Rozměry věšáku jsou 30 x 8 x 8,6 cm. Předběžná cena 299 Kč.

Žakárová osuška
Osuška je s bavlnou z udržitelné produkce. Je velmi měkká a savá. Lem se při praní nedeformuje. Její velikost je 70 x 130 cm. V nabídce je v modrozelené a antracitové barvě. Předběžná cena 399 Kč.

 

Polička do vany
Vše bezpečně po ruce. Polička má i držák na tablety nebo chytré telefony. Je opatřena protiskluzovou silikonovou podložkou. Rozměry poličky jsou 71 x 3 x 19 cm. Předběžná cena 649 Kč.

 

Koš na prádlo
Moderní design a praktické zpracování. Koš má stabilní kovovou konstrukci a díky výpletu dobře větrá. Rozměry koše jsou 35 x 60 x 35 cm. Předběžná cena 1.790 Kč.

 

Závěsný sprchový regál
Regál lze zavěsit nebo přilepit. Pomocí přísavek regál připevníte k obkladům nebo zavěsíte na háček. Regál má dva háčky k pověšení koupelnové stěrky, žínky, houby atd. Jeho rozměry jsou 42 x 12 x 24 cm. Předběžná cena 399 Kč.

 

Ukazatel spotřeby vody
Barevně hlídá spotřebu. Ukazatel mění barvu od zelené po červenou při vysoké spotřebě. Do ukazatele nejsou potřeba baterie. Jeho rozměry jsou 6,8 x 10 x 3,5 cm. Předběžná cena 499 Kč.

Kosmetické zrcátko s LED
Zvětšuje a skvěle nasvítí. Zrcátko má průměr 15 cm a 10x zvětšuje. Šířka LED kroužku je 1,5 cm. Provoz světla je na baterie, které jsou součástí balení. Zrcátko má silnou 360°přísavku vhodnou na hladké povrchy. Předběžná cena 599 Kč.

 

Sada samolepicích držáků, 2 ks
Držáky mají univerzální využití – poslouží jako háček, držák na holicí strojek a magnetická plocha na cokoli kovového jako nůžky nebo pinzeta. Průměr každého držáku je 7 cm. Předběžná cena za sadu 229 Kč.

 

Mramorový dávkovač mýdla
Moderní design ve stylu mramoru. Dávkovač má silikonové dno, které chrání povrchy a zajišťuje bezpečnou stabilitu. Jeho objem je 350 ml, výška 18,5 cm a průměr 7,5 cm. Předběžná cena 349 Kč.

Mramorový kelímek
Designově doplňuje dávkovač mýdla. Má univerzální využití, například na kosmetické pomůcky nebo hygienické potřeby. Silikonové dno chrání povrchy a zajišťuje bezpečnou stabilitu. Výška kelímku je 9 cm a průměr 7 cm. Předběžná cena 249 Kč.

 

 

Více také na www.tchibo.cz.