Monroe nebo Longoria? Kost a kůže versus krev a mlíko!

Tvrdí, že ženskou má být za co chytnout. Přesto se pokaždé otočí za slečnou, která proporcionálně připomíná spíš osmiletou dívenku. Kde je tedy v očích mužů ideál ženské krásy? Napříč historií lidstva se pohled na krásu v každé etapě mění. Není to tak dáv
Super štíhlá móda – extrém 21. století?
Podle autorů knihy Muži to rádi oblé Pierra Dukana a Zdeňka Ruckiho nebyla móda štíhlosti vyhrocena do takového extrému jako je tomu dnes. Pátrají po zlomovém bodě, který dohání tisíce žen k hladovění a připisuje další čárky mentální anorexii. „Naše doba není pravidlem, nýbrž výjimkou. Jak je možné, že předchozích osmdesát tisíc pokolení oblé tvary zapáleně a vášnivě obdivovalo, muži na nich mohli oči i dlaně nechat, a pak přišlo pár generací, které si tento výdobytek dovolily zavrhnout? Jak je možné, že se naše civilizace nevědomky sklání před módním diktátem, který z mužů dělá zženštilce a z žen mužatky?”
Co muž, to touha po oblinách…alespoň podle
Dukana
Ten, kdo chce prosadit ženské oblé tvary, pak vypadá, jako naprostý blázen. Přitom mají být muži k obdivování oblin podle autorů přímo předurčeni: „Muži jsou takto přírodou "naprogramováni". Samčí příslušník našeho živočišného druhu tváří v tvář představitelce opačného pohlaví vnímá křivky jejích ňader, linii jejích očí a rtů, trojúhelník ohanbí a charakteristicky oblé tvary stehen a pánevní oblasti. Chce vdechovat vůni její kůže, šíje a podpaží a přímým dotykem se přesvědčit o pružné poddajnosti jejích boků a prsou. Všechny tyto signály jsou pro muže nepostradatelnými přísadami onoho čarovného biologického koktejlu, kterým je přirozená ženská krása.”
Pohledem našich mužů
Vybrali jsme proto fotky žen, které splňují kritéria podle autorů knihy “Muži to rádi oblé” a typické krásky s postavami modelek a vyrazili na malou obhlídku městem, abychom u mužů zjistili, jak to s krásou tedy vlastně je.
3x pro tvary
Radek, 42: Modelky jsou krásné na fotkách nebo na molech. Je to jejich práce a jako fotograf můžu potvrdit, že se dostávají před prací dlouho do formy. Takže například před přehlídkou nebo focením na obálku drží kruté diety a potom, pokud nemají anorexii, zase začnou normálně jíst. Už jen proto bych s žádnou modelkou nevydržel. K lásce patří jídlo a k jídlu obliny, které mám osobně moc rád. Mně se nejvíce proto líbí Eva Mendes.
David, 21: Nemám rád obézní holky, co snídají, obědvají a večeří ve fast foodu. Ale zase druhý extrém, kdy holka nejí a jen se sleduje v zrcadle, to je taky horor. Mám sice rád štíhlejší ženy, ale jakmile někde vykukují kosti, není to nic pro mě. Všeho s mírou. Postava Marylin Monroe nebo Evy Mendes mi přijde zcela v pořádku.
Komentáře (0)
Zatím nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první :)