Vsaďte na orgasmus po telefonu

Vsaďte na orgasmus po telefonu

Váš tygr odjel na služební cestu a vy máte pocit, že se snad rozkoší zblázníte? Existuje nespočet variant k tomu, abyste si přihrála nespoutaný orgasmus, ale vy toužíte po tom, aby to bylo s tím nejlepším chlápkem, tedy s vaším milým? Posbírejte odvahu a zavzdychejte mu do sluchátka ve chvíli, kdy mu budete povídat, jak moc vám schází jeho přítomnost, doteky, horký dech a nenechavé prsty.


 

Pánové, kteří tráví více času na cestách než doma s partnerkou, sní mnohem častěji o tom, že se svou drahou polovičkou rozehrají hru lásky, a to prostřednictvím telefonu. My ženy k této variantě nijak zvlášť netíhneme, protože přesně nevíme, jak máme začít a jaké slova budou ty nejvhodnější, abychom rozehrály milostnou šarádu.

Názor muže:

"Na služební cesty jezdím několikrát do měsíce, bohužel mi tolik chyběl sex, že jsem párkrát vyhledal náruč jiné ženy. Má drahá to pochopila a od té doby provozujeme sex po telefonu. " Roman, 37 let Pokud nemáte zvýhodněné volání do zahraničí nebo v rámci Česka nespočet volných minut, vsaďte na populární Skype, Viber nebo jinou vychytanou aplikaci. Ušetříte a navíc si můžete zapnout webkameru.

Vhodný okamžik, dostatek času a žádné rušení

Pro tuto milostnou akci je více než důležité, abyste měli dostatek prostoru k uskutečnění všech důležitých kroků. Cinkněte mu ve chvíli, kdy máte vše připravené a netlačí váš čas. Prověřte také to, co provádí partner, zda už má vše pro dnešek splněno a zda je na pokoji sám ( tím však nemyslíme, abyste se zachovala jako stíhačka, ptejte se nenápadně:-).

Pocit pohody, uvolnění, klidu

Pokud první krok klapl, je to báječné. Povídejte si spolu o tom, jaký jste měli den, co vás za potkalo a řekněte mu, jak moc vám jeho přítomnost schází. Cíleně, ale ne okatě ho informujte, že právě ležíte na vaší posteli oděná pouze do bordó krajkové soupravy, kterou má mimochodem tolik rád. Pak přichází řada na jeho slova s tím, co má na sobě.  Zvolte jiný tón hlasu, snažte se o rajcovní podtón a těšte se na jeho odezvu. V případě, že se chytl na smyslnou udičku, pokračujte.

Svlékání, představy, touhy a pustošivý žár vášně

Popisujte mu, jak vaše svršky mizí na huňatý koberec a vaše bradavky si přímo říkají o pozornost jeho úst a jazyku. Sdělte mu, že si  nepřejte víc než, aby zabořil prsty a jazyk do vaší jeskyňky. Zkrátka vše, co má v reálu nejraději. Zmiňte i vaši vlhkost v klíně, tuto informaci pánové zvláště zbožňují a krásně s nimi zamává. Nebojte se do sluchátka zavzdychat, zasténat a opakovat jeho jméno. Přivodíte si nejen nezapomenutelný orgasmus, ale posilníte vztah i napříč vzdáleností. Bude vámi uchvácen a bude pospíchat domů tak, jako nikdy. 

 

Text: Lenka Zelnitiusová