Smíšek www.os-smisek.cz PRO DĚTI S DĚTMI

Smíšek www.os-smisek.cz PRO DĚTI S DĚTMI

Občanské sdružení Smíšek pořádá již druhou ojedinělou akci. Uskuteční se 11.9.od 15.30 h v krásném prostředí Havlíčkových sadů (Grébovka) Grotta za účasti mnoha známých tváří. Jde o módní přehlídku. Po molu se projdou hlavně děti, pro které bude velký zážit


Občanské sdružení Smíšek pořádá již druhou ojedinělou akci. Uskuteční se 11.9.od 15.30 h v krásném prostředí Havlíčkových sadů (Grébovka) Grotta za účasti mnoha známých tváří.

Benefiční modní přehlídka PRO A SE SMÍŠKY finál

Jde o módní přehlídku. Po molu se projdou hlavně děti, pro které bude velký zážitek nejen samotná role modelek a modelů, ale i fakt, že je budou doprovázet slavné osobnosti. Doprovodu dětí se ujme Marcela Březinová, Valérie Zawadská, Richard Tesařík, Jana Černochová, Pavlína Matiová, Honza Musil, Richard Pachman, Věra Martinová, Renata Drössler, Lucie Kožinová, Jiří Zbořil, Pavlína Senič a mnoho dalších

 smisek        

a mnoho dalších

Nejdůležitější je fakt, že výtěžek jde na podporu Integrační školičky Smíšek. Jsou určeny předškolním dětem ve věku 3-6let ze znevýhodněného prostředí. Jedná se o děti, které bohužel nemají možnost navštěvovat běžné školky – děti z azylových domů, děti matek abstinujících po drogové závislosti, děti matek v tíživé sociální situaci – bohužel mnoho těchto dětí má i zkušenosti s odebráním od rodičů. Tyto děti potřebují pomoc, kterou jim mnohdy rodina nedokáže poskytnout a tuto pomoc se snaží poskytnout právě Integrační školička Smíšek. Děti si bohužel nemohou vybrat rodinu, do které se narodí a každé dítě si zaslouží krásné dětství.

V rámci akce se můžete těšit, že uvidíte mnoho pěkných a zajímavých modelů, ať máme na mysli oblečení, či konkrétní osoby, můžeme se těšit na zajímavé osobnosti, které nás svým vystoupením přijdou podpořit. Dále na lákavou tombolu, do které nám naši sponzoři darovali zajímavé ceny.

Samozřejmě celá akce je pro děti a o dětech. Tak ani tady na ně nebude zapomenuto, máme připravenou zábavnou hru „Smíškova cesta“, Za splnění všech úkolů je čeká drobná odměna.

Do průběhu celé akce se zapojí studenti Mezinárodní konzervatoře Praha - věřte, že se máte na co těšit.

Záštitu nad akcí převzala starostka Městské části Praha 2 -Jana Černochová, poslankyně Lenka Kohoutová a starosta Městské smisek1části Praha 9 - Ing. Jan Jarolím.

    Videopozvánka na akci:  www.os-smisek.cz