Kouzelné tlačítko Bod G

Kouzelné tlačítko Bod G

Většina žen by se přiklonila ke dráždění klitorisu, pomocí kterého snáze dosáhnou výbuchu slasti, bez větší námahy a bez dlouhého hledání onoho kouzelného tlačítka.


 Jedná se ale především o ženy do věku 30 – 35let, které ještě nemají tolika sexuálních zkušeností a možná právě ony nenatrefily na šikovného milence. 

Kde se bod G nachází?

Bod G najdeme v první třetině pochvy, která je celkově nejcitlivější. Každá žena však příjemné pocity vnímá jinak, tedy třeba právě vás vzrušuje dráždění hlouběji v pochvě. Ideální je narazit na šikovného milence, který váš bod G snadno najde a bude ho dostatečně dráždit. Avšak ne vždy máme to štěstí, že muži ví, co mají dělat, nebo kde hledat. Proto začněte tím, že svůj knoflík potěšení naleznete sama.Kouzelné tlačítko Bod G

j

Jak se k němu správně dopracovat

Ať už jej budete hledat sama, nebo to necháte na vašem milenci, ideální je pokud budete ležet na zádech nebo dřepět. Tak se k němu dostanete vy i váš partner nejlépe. Některé ženy v tomto bodě mohou nahmatat malý výběžek, avšak není to pravidlem. Při jeho dráždění dochází k orgasmu a současně k většímu vyloučení tekutin ze žláz, podobně jak je tomu u mužů. Nenechte se odradit, nejedná se o moč a není ani v nejmenším nutné se za cokoliv stydět. Jde o ženskou přirozenost. 

 

Nedejte se a hledejte

Mnozí se hádají, zda bod G vůbec existuje. Spousta žen i mužů, od doktorů až po lajky by vám řekla, že je to naprostý výmysl. Avšak ty šťastnější, které s ním mají tu čest, si mohou myslet své a užívat si lahodných pocitů, které jim přináší toto kouzelné místečko.

 

 

 

 

 

 

 Text: Jana Čechová
Foto: pixabay.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nedejte se a hledejte

Mnozí se hádají, zda bod G vůbec existuje. Spousta žen i mužů, od doktorů až po lajky by vám řekla, že je to naprostý výmysl. Avšak ty šťastnější, které s ním mají tu čest, si mohou myslet své a užívat si lahodných pocitů, které jim přináší toto kouzelné místečko. Text: Jana Čechová