Jak na dokonale hladké nohy

Epilace nebo depilace? Způsobů, jak odstranit chloupky najdeme opravdu několikero. Pokud však chcete mít od holení na několik týdnů klid, pak máte na výběr ze dvou možností. Epilátory a depilační vosky odstraní chloupky i s kořínkem, zajistí tak dokonale hladké nohy, kterých


Epilace nebo depilace?

Způsobů, jak odstranit chloupky najdeme opravdu několikero. Pokud však chcete mít od holení na několik týdnů klid, pak máte na výběr ze dvou možností. Epilátory a depilační vosky odstraní chloupky i s kořínkem, zajistí tak dokonale hladké nohy, kterých si bude užívat až čtyři týdny.

Jak na dokonale hladké nohy

Epilátor má na rozdíl od holicího strojku epilační hlavu, která je vybavena pinzetami, jež se starají o odstranění chloupků po celé pokožce. Na stejné bázi fungují i vosky, které seženete s různými vůněmi. Ať už se rozhodnete pro klasickou depilaci pomocí strojku, či žiletek, nebo pro epilaci, nezapomeňte na následné ošetření pokožky. Pokožka může být po holení podrážděná a je třeba jí věnovat potřebnou péči, nejideálnější jsou neparfémované tělové krémy.

Jak na dokonale hladké nohy

Pečujte i o chodidla

K dokonalosti vše dovedete, pokud budete věnovat pozornost i svým chodidlům. Nemusíte hned chodit na pedikúru, základní péči zvládnete v pohodlí svého domova. Začněte odstraněním ztvrdlé pokožky pomocí speciálních pilníků a nevynechejte ani peeling.

Jak na dokonale hladké nohy

Po takové péči nebudete mít nepříjemné pocity v kraťáskách či plavkách. Vaše nohy budou zářit a nenechají si je ujít žádné mužské oči.

Text: Jana Čechová