Zamiřte na cíl a dostaňte ho do kolen! Naše (pod)zimní tipy zafungují!

Zamiřte na cíl a dostaňte ho do kolen! Naše (pod)zimní tipy zafungují!


Líbí se vám soused od vedle, nebo vás pohledem doslova a do písmene propaluje sympaťák, kterého denně potkáváte na zastávce? Všechny jeho signály jste úspěšně zachytila a on se vyjádřil s pozváním na rande? Jak i přes přítomnost péřové bundy, co tlumí vaše křivky, zaskórovat, aby vás s příchodem jarního slunce neopustil, ale chtěl s vámi zůstat na neomezenou dobu? Máme v záloze několik funkčních triků!

 

Oblečená jako chytrá a sexy horákyně!

Teď to máme vzhledem k počasí kapánek složitější, nemůžeme se spolehnout na letní šaty lichotící postavě, co skvěle prezentují nejenom božské opálení, ani sandálky, co se svým zavazováním, upozorňují na štíhlé nohy, ale nevěšte hlavu. Na scénu přivolejte hřejivé šaty s dlouhým rukávem, co klidně mají u krku rolák, ale mají smyslný průstřih ve tvaru kapky směrem k dekoltu. Vklouzněte do punčocháčů a pak do kozaček. Vlasy nechejte rozpuštěné, lehce je navlňte, nehty přetáhněte odstínem vášnivé bordó, rty zvýrazněte třpytivou rtěnku na tónech karamelu a jakmile na sebe mrknete do zrcadla, abyste získala zpětnou vazbu vašeho snažení, připojte úsměv a pocit, že vám to pekelně sekne. V případě, že vám chybí odvaha,  si pusťte do sluchátek oblíbený song. Základem je také padnoucí spodní prádlo. Nejenomže muže uchvátíte, kdyby náhodou přišlo na pokračování na lechtivém poli erotiky, ale hlavně dostanou vaše křivky skvělé a ženské tvary. Tomu se říká výhoda 2 v 1.

 

Buďte zábavná, sršte energií a utněte stížnosti

Nemyslíme tím, abyste se pokoušela o komediální výkon a tasila se s jedním peprným vtipem za druhým, jak se této kratochvíli nejraději věnují chlapi v hospodě, to vůbec ne. Jde o to, abyste se uvolnila, měla odvahu nezávazně konverzovat, mile vtipkovat a hravě mu dát pocit, že s vámi mu hrozí mnohé (radost, vzrušení, dobrodružství či láska), ale rozhodně ne nuda a šeď. Chlapi milují ženské, co jsou nezávislé, zábavné, netlačí na pilu, srší nápady a nepomlouvají své ex před možným adeptem na partnera. Mohl by se totiž zaleknout
a prásknout do bot, to všechno totiž spustí jenom ta představa, že by v roli vašeho bývalého byl jednou on.
Ty ponižující řeči, i když se nevztahují na jeho adresu, by totiž jen stěží vydýchával. Chlapi totiž drží při sobě, takže asi tak!

 

Funkční čtveřice, co rozhodně zabírá?

Tu a tam se za ním vydejte na podpatcích a s červenou barvou. Tu však nemusíte bezpodmínečně mít na rtech, pokud by vám to přišlo přes čáru, postačí ve formě šperku, laku na nehty, nebo rudého prádla. Mějte apetit. Je jasné, že za vaší dokonalou figurou vězí odříkání a hodiny ve fitku, ale to on vědět nemusí. Bez potíží si poručte dort a s chutí se do něj pusťte. Pánové totiž podle toho, jak si vychutnáváte jídlo, poznají, zda si budete stejně gurmánsky počínat i v sexu. A to vy budete, že jo?!! Přihoďte úsměv, pak vám začnou jiskřit oči a chlapi jsou ztracení. Tu a tam si také smyslně (a zároveň přirozeně) pročísněte hřívu. Nebudete si přát víc, než aby vám mohl udělat to stejné. Když vám napíše (jako první), neodepisujte mu na bázi slohové cvičení.

 

Volte výstižnost a chytlavé slova. A s četností psaní to nepřehánějte. Ta je totiž na něm.