Barva spodního prádla a sex?

Barva spodního prádla a sex?


Barvy ne málo ovlivňují každého z nás. Typologie barev přisuzuje každé barvě jinou symboliku. A své místo má také v sexu. Barvou, kterou nosíte, říkáte, co byste chtěla a jaký muž se k vám hodí. Naopak když vám partner daruje spodní prádlo, jeho barva vám napoví, jakou by vás chtěl mít.

Přemýšlela jste někdy nad tím, proč jste si party oblékla ty sexy černé šaty, ale na rande s partnerem jste si vzala růžové? Nebo proč nosíte převážně černé spodní prádlo? Barvy, a to nejen ty na spodním prádle, o vás napoví, co v sexu máte ráda. Takže pokud se partnerovi stydíte na rovinu říct, po čem toužíte, oblečte si tematicky barevné prádlo a máte vyhráno! Tedy pokud partner symboliku barvy pochopí.  

Nevinná bílá

Bílá je symbolem čistoty, nevinnosti a něhy. Pokud nemáte mnoho zkušeností, stydíte se mít sex, když je rozsvíceno a nevíte, co právě dělat? Pak to o vás decentně prozradí bílá barva. Jako jednu z mála barev bílé signály dokonale rozezná i každý muž.  

Dominantní červená

Červená není až tak barvou vášně, jako spíše síly, dominance, dravosti až agrese. Červená spolehlivě rozdráždí a navnadí vás i vašeho partnera. Zvyšuje tep a působí povzbudivě na pohlavní orgány. Milovníci červené jsou v sexu rádi dominantní, vyhledávají dobrodružství a rádi experimentují. Lehce se vzruší a někdy mohou být až agresivní. Sex s nimi může trvat i několik hodin. A pozor, mají také sklony k žárlivosti!  


Lisca Lingeria

Nestoudná černá

Černá je tajemná, svůdná a elegantní barva. V sexu však černá naznačuje sklon k perverzím.  Nic jim není cizí, dobře vědí co chtějí a sex si umí maximálně užít od začátku až do konce. Pokud se v sexu nebojíte popustit uzdu fantaziím a jste otevřená věcem daleko za hranicemi klasického sexu, černá je vaše postelová barva!  

Podřizující se růžová

Růžová je barva flirtu. Na první pohled nevinná, na druhý pohled se však ráda předvádí a provokuje. V posteli růžová naznačuje podřizování se partnerovi. Ženy nosící růžovou mnohdy slibují více, než jsou schopny a ochotny splnit, proto muži tuto barvu v oblibě zrovna nemají.


Lisca Lingeria

Věrné přírodní barvy

Zemití barvy jako zelená a hnědá vypovídají o romantice a věrnosti. Ženy oblékající zelenou jsou citlivé, něžné a pozorné. Umějí naslouchat a než dojde k milování, proteče hodně vody. Sex mají, až když jsou si jisté, že je to navždy, nebo alespoň na hodně dlouho. Pak jsou ale věrné a představují jistotu a teplo rodinného krbu.  

Dlouhotrvající žlutá

Milujete dlouhé předehry plné polibků a doteků a na věc jdete hodně pomalu. Plníte přání druhých a raději odložíte své uspokojení a dopřáváte rozkoš, jen aby byl spokojený partner. Žlutá křičí, že to hlavní, o co vám v sexu jde, je mazlení a tulení.  

Romantická modrá

Pokud je pro vás nepředstavitelný sex bez lásky a romantiky, pomůže vám to sdělit právě modrá. Sex si umíte skutečně vychutnat, ale jen pokud je něžný, pomalý a v klasické poloze.  

Svůdná oranžová

Více než samotný sex ženy v oranžovém vzrušuje svádění a hra na kočku a myš. V sexu jste sobecká a myslíte jen na sebe a své vlastní uspokojení. Často také ženy v oranžové předstírají orgasmus, jen aby nepřiznaly, že sex byl špatný. Ve skutečnosti si sex nikdy neužijí!

 

 

Jakou barvou svádíte partnera vy?