Zimní trend 2012 PUNTÍKY!

Zimní chmury zaženeme puntíky Zima si s námi pohrává, především s naší náladou, proto musíme dělat vše proto, abychom se s ní poprali co nejlépe. Ideální volbou jsou barevné kousky oblečení, připomeneme si tak alespoň kousek tepla a sluníčka. Trendy jsou letošní zimu p


Zimní chmury zaženeme puntíky

Zima si s námi pohrává, především s naší náladou, proto musíme dělat vše proto, abychom se s ní poprali co nejlépe. Ideální volbou jsou barevné kousky oblečení, připomeneme si tak alespoň kousek tepla a sluníčka. Trendy jsou letošní zimu především puntíky.

Zimní trend 2012 PUNTÍKY!

Není podstatné, na čem puntíky budou, ale hlavně, že se jimi bude nějaký kousek oblečení pyšnit. Kabelka, šála, bunda nebo třeba i boty. Puntíky si můžete dovolit na veškerý textil, který se vám zrovna zamane nosit. Velkým hitem jsou puntíky i na punčocháčích, kde je ale vhodnější volit spíše menší a decentnější vzor puntíků, aby vám zbytečně opticky nerozšiřovaly nohy.

Čtěte také: Trendy zimní doplňky

Zimní trend 2012 PUNTÍKY!

Čtěte také: Buďte i v zimě IN!

Puntíky dobývají svět

Puntíky, či kolečka – říkejme jim, jak chceme - se dostaly i na módní mola, kde si je oblékly špičkové modelky. Puntíky vystřídaly letní proužky a jsou opravdovým hitem po celém světě. Dostanou jistě i vás. Jak se ale říká, nic se nemá přehánět, proto se nezahalte do puntíků celá, sice byste nebyla k přehlédnutí, avšak nejspíš ne v dobrém slova smyslu. Decentní punčocháče, kabelka, či kabátek bohatě postačí a budete opravdu IN.

Text: Jana Čechová