Jak udělat radost rodičům a prarodičům

Jak udělat radost rodičům a prarodičům

O dětech, partnerech a kamarádkách toho bylo napsáno již mnoho, ale mnohem méně se už píše o tom, čím potěšit své rodiče a prarodiče. Nepochybně už jsou ve zralejším věku a o to je možná obtížnější přijít na něco, co by se jim mohlo hodit a zároveň je skutečně potěšit.


Když nejsou zrovna materialisti

Mnoho rodin mezi sebou řeší dárky nějakou finanční částkou, což je sice praktické, ale zároveň trochu neosobní. Zkuste být originálnější a místo peněz darujte nějaký zážitek. Rodiče nebo prarodiče určitě nepohrdnou dobrou večeří v luxusním podniku nebo víkendovým wellness pobytem.

Dejte si práci s tím, že vyberete místo, o kterém víte, že mají rádi nebo by se tam chtěli podívat. Dejte jim možnost výběru data a zároveň raději ohlídejte, že jim termín voucheru nepropadl a skutečně jej využili.

Podpořte jejich tvůrčí schopnost

Jako děti jsme byli v největším rozkvětu naší schopnosti tvořit a fantazírovat. S věkem tato schopnost klesá, proto odborníci neustále doporučují vzdělávat se a podporovat kreativitu v každém věku. Zkuste darovat třeba modelovací hmoty nebo puzzle pro dospělé.

Hotový výsledek pak mohou využít jako obraz na zeď a jejich triumf tak budou mít neustále na očích.
Pro mužskou část pokolení vždy vybírejte takový dárek, který koresponduje s jejich hobby. Stejně jako každého malého kluka potěší stavebnice, tak i dospělým mnohdy udělá radost třeba model auta, který si může sám postavit.

 

Kde dárky vybírat

Pokud chcete nakoupit skutečně výhodně, prozkoumejte nejprve sekci akční ceny a zkuste se inspirovat.
Nejde jen o to, najít za každou cenu zlevněné zboží, ale podívat se do průřezové kategorie napříč sortimentem. Sleva pak pro vás může být pouze příjemným bonusem.

Na internetu se dá sehnat téměř cokoliv. To platí nejen u hmotných dárků, ale i zážitků. Zapomeňte na cestovky a přes jednotlivé webové portály si zarezervujte hotely nebo letenky. Nakupování na internetu vás vyjde levněji
a rozhodně to pro vás bude o poznání pohodlnější. Jen to raději neříkejte svým babičkám a dědečkům nebo se od internetu už nehnou.