Srpnový zelený boxík otevřen

Srpnový zelený boxík otevřen

Objevujeme pro vás srpnový zelený boxík, kde najdete širokou paletu značek, chutí,
barev a také samozřejmě inspirací. 


Bebe Dobré ráno Na Měkko borůvka

Ochutnejte nové BeBe Dobré ráno NaMěkko borůvka. Je to sušenka speciálně vyvinutá na snídani, která vám dodá potřebnou energii na celé dopoledne. Nejenže sušenka skvěle chutná, ale obsahuje také 5 druhů celozrnných cereálií, je bez barviv a konzervantů, obsahuje vlákninu a navíc je obohacena hořčíkem,
železem a vitamíny B6 a B9.

Sušenka speciálně vyvinutá na snídani, která vám dodá potřebnou energii na celé dopoledne.
Koupíte za 12,90 Kč

 

Podravka Natur

Kurkuma, libeček, mořská sůl a 480 g čerstvé zeleniny je obsaženo ve 150 g Podravky Natur, která dodá Vašemu pokrmu neodolatelnou chuť přírody. Podravka Natur je pouze z přírodních surovin, bez „éček“.
Jen zelenina, vybrané koření a nic víc, to je recept matky přírody!

Kurkuma, libeček, mořská sůl a 480 g čerstvé zeleniny. 150 g pořídíte za 38,90 Kč

 

Dr. Oetker Celozrnný banánový chlebíček

Nezaměnitelná plná chuť poctivé receptury a snadná příprava. Celozrnný banánový chlebíček s celozrnnou moukou, třtinovým cukrem, bezfosfátovým kypřicím práškem, čokoládovými vločkami a přírodním aroma.Co vás jistě potěší?? Velmi snadná a rychlá příprava. Stačí přidat 3 rozmačkané banány, 150 ml oleje,
100 ml vody a 2 vejce. To vše za skvělou cenu 69,90 Kč.

 

Brumík Duo

Brumík jako kouzelník, který přidává novou oříškovou příchuť k čokoládové. Ta je dlouhodobě nejoblíbenejší
a nyní bude doplněna o oblíbenou oříškovou příchuť.Tato novinka v sobě kombinuje dvě oddělené náplně a tím oživuje řadu Brumíka soft.

Legendární Brumík nyní v kombinaci oříškové a čokoládové příchutě. Stojí 8,90 Kč.

 

 

Dr. Oetker Jahodová smetanová náplň

Je ideální pro přípravu svěžích dortů, cupcakes i malých zákusků nebo na palačinky a lívanečky. Krásně drží tvar. Je výborná i jako dezert s čerstvým ovocem. Jednoduchá a snadná příprava. Stačí vyšlehat se 400 – 500 ml vychlazené smetany ke šlehání. Hotová za 1 minutu.

Ideální pro přípravu svěžích dortů, cupcakes i malých zákusků. Navíc stojí pouze 19,90 Kč.

 

Racio Knäck Snack

Nové Racio Knäck Snack s červenou řepou! Zdravá pochoutka obsahuje téměř 60 % žitné mouky a vysoké procento šťávy z červené řepy. Novinka je navíc obohacená o bramborovou vlákninu, díky které má vysoký obsah vlákniny. Jedinečnou chuť červené řepy si vychutnáte například s čerstvým sýrem nebo tvarohovou pomazánkou jako lehkou svačinku či základ snídaně.

Zdravá pochoutka obsahuje téměř 60% žitné mouky a vysoké procento šťávy z červené řepy. 100 g stojí 25 Kč.

 

efko Bio Genus plus squeezer jablko banán a jahoda

Víte jak nejrychleji vykouzlit úžasnou svačinku do školy, či na výlet, kterou Váš miláček jistě nezapomene sníst? Nezapomeňte přibalit novou svačinku efko Genuss Plus BIO. Bez přidaného cukru, v BIO kvalitě, bez umělých barviv a aromat! Ve dvou úžasných chuťových variantách. 100% ovoce, žádný škrob. Jemné ovocné pyré, lahůdka a navíc zdravá :-) Kapsička plná radosti a chutí.

 

Jemné ovocné pyré 100% ovoce v BIO kvalitě. Nakoupíte za 24,90 Kč.

 

Ledové Kaštany irish cream

Tradiční čokoládová tyčinka, která se vyrábí už od roku 1966, přichází s originální limitovanou edicí. A to hned ve dvou variantách, které spojují kvalitní hořkou čokoládu s chutí oblíbených alkoholických nápojů. Ledové Kaštany Brandy nabízí kakaovooříškovou náplň doplněnou ostřejší chutí brandy, likéru pocházejícího z Francie. Druhá varianta, Ledové Kaštany Irish Cream, zaujme extra vrstvou s příchutí lahodného irského krému, která se pozvolna rozpustí na jazyku.

 

Limitka Ledové Kaštany s kapkou alkoholu. Mňamku koupíte za 14,90 Kč.

 

Vitana Dej si super jídlo! Kuskus quinoa červená čočka a kurkuma

Nové kuskusy v kelímku Dej si super jídlo! jsou perfektní jako rychlý snack nebo lehké jídlo. Receptury jsou obohaceny o atraktivní ingredience, které vám dodají energii, vlákninu a bílkoviny. Dej si super jídlo! je rychle připravené, stačí zalít vroucí vodou a pár minut počkat.

Perfektní jako rychlý snack nebo lehké jídlo, když třeba nestíháte doma i v práci.
Tuhle dobrotu koupíte za 34,90 Kč.

 

Vitana Dej si super jídlo! instantní polévka quinoa tomatová

Vychutnejte si nové polévky do hrnečku Dej si super jídlo! Obsahují oblíbené superpotraviny, které blahodárně působí na lidské tělo. Jsou rychle připravené a v podzimních měsících vás příjemně zahřejí.

Skvělá hrníčková instantní polévka z dokonalých 14,90 Kč.

 

Mattoni Meloun

Užijte si prodloužené léto s limitovanou edicí Mattoni Meloun. Od začátku léta jede melounová sezóna naplno, proto i Mattoni rozšířila své řady o perlivou příchuť Mattoni Meloun. Tato limitka je v prodeji od července
do konce září.

Minerální voda s příchutí melounu za 16,90 Kč.

 

Nakupovat a objednávat zelené boxíky můžete na www.brandnoozbox.cz 

Navíc se můžete nechat inspirovat receptíky: https://dokonalazena.cz/recepty/?cat=37