Vyhrajte krásné doplňky (nejen) ke kočárku značky Lässig

Vyhrajte krásné doplňky (nejen) ke kočárku značky Lässig

S malými dětmi je potřeba být vždy připraven. Je až k nevíře, kolik toho takový malý človíček potřebuje. S kvalitními doplňky německé značky Lässig budete mít vždy vše při ruce. Prostorné přebalovací tašky jsou výjimečné také tím, že svým designem připomínají spíše trendy doplněk, než praktickou pomůcku maminek. Vyhrát můžete hned tři kousky – přebalovací tašku, peněženku a pouzdro na fotky, pojďme si je blíže představit.


 

Vyhrajte krásné doplňky (nejen) ke kočárku značky Lässig v celkové hodnotě 2.500 Kč

 

Hlavní výhrou je přebalovací taška, která dokazuje, že doplňky ke kočárku mohou být krásné a trendy. Přebalovací taška Lässig Tender Mutlizip Bag je tak elegantní a šmrncovní, že ji maminky užijí i později, kdy děti kočárku dávno odrostou. Má tři velké přihrádky, omyvatelnou přebalovací podložku, izolovaný, odnímatelný držák na láhev, voděodolnou přihrádku a kapsičku na mobil. Ke kočárku se snadno připne speciálními šňůrkami. Praktická, ale také krásná!

 

 

Druhou cenou je prostorná peněženka krémové barvy s krásnou růžovou podšívkou – Lässig Signature Wallet. Peněženka má přihrádku na mince, na bankovky, mnoho přihrádek na platební karty a odnímatelnou část na fotografie. Díky své velikosti (19 x 2 x 10 cm) pojme peněženka také všechny nezbytnosti, jako jsou amulety
či obrázky od dětí.

  

 

Třetí cena je pouzdro na doklady. Velmi prostorné pouzdro světlé melírované barvy Lässig Green Label Document pouch užijeme nejen na cesty. Vejde se do něj vše potřebné, je zde prostor pro karty, doklady, blok na poznámky, ale také propisku a nechybí oblíbené okénko na fotku. Pouzdro je zapínací na zip, nemusíme se tedy bát, že nějaký poklad vytrousíme. Je dobré mít vždy vše hezky pohromadě.

  

 

Stačí pouze správně odpovědět na soutěžní otázku, a čeka na oznámení o výhře!

Více inspirace na produkty pro rodiny s dětmi naleznete na www.babypoint.cz.